Оприлюдненна електронна декларація міського голови Бучі Анатолія Федорука

0
229

Оприлюднена електронна декларація про доходи та майно мера Бучі Анатолія Федорука.

Згідно цієї декларації в 2015 році міський голова зосереджувався лише на роботі в Бучанській міській раді і не мав жодного відношення до бізнесу, не продавав та не набував майно та не отримував подарунків.

Його заробітна платня на посаді міського голови за рік становить  123745 гривень.

Дохід його дружини Федорук Людмили Іванівни від підприємницької діяльності за 2015 рік склав 1101665 гривень. Крім того, пані Людмила отримала 1909400 гривень від відчуження трьох об’єктів нерухомості в Бучі.

Не повідомляється про характер підприємницької діяльності дружини мера. В декларації вказано 31 об’єкти нерухомості (не вказано яке саме призначення цих об’єктів), що належать Л.І. Федорук. Загальна площа цієї нерухомості 1496,80 квадратних метрів.

У власності дружини є квартира в Бучі площею  134,10 квадратних метрів та гараж на 19,30 метрів квадратних. У власності доньки мера Федорук Анастасії Анатолівни задекларована квартира в Бучі площею 88,10 кв. м.

З транспортних засобів вказано, що Анатолій Федорук має «Мерседес Бенц 500», 2013 року випуску, а в Людмили Федорук є «Лексус 350» 2010 року.

Пані Людмила має вклади в банках: «Київська Русь» — 53562 гривні, в «Укрсоцбанку» — 7822 гривні.

В декларації зазначено, що сім’я Федоруків немає жодних зобов’язань фінансового характеру. Також в них відсутні будь-які  нематеріальні активи, цінні папери та корпоративні права. Вони не отримували цінних подарунків.

Як відомо, нині Анатолій Федорук рішенням Печерського районного суду міста Києва відсторонений від посади Бучанського міського голови в рамках розслідування кримінальної справи порушеної Генеральною прокуратурою за ознаками перевищення міським головою службових повноважень, що виявилося в незаконному відчуженні земельних ділянок в межах лісових насаджень першої категорії.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите свой комментарий!
Пожалуйста, введите ваше имя