Олександр Таможній взяв участь у зустрічі керівництва організацій української діаспори в світі з українськими бізнес-колами

0
778

Лідер фракції Партії захисників вітчизни в Бучанській міській раді Олександр Таможній 27 серпня взяв участь у зустрічі українських бізнесменів з лідерами української діаспори  в світі.


Зустріч була організованаКанадсько-Українського торговою палатою спільно з Світовим Конгресом Українців. На заході були присутні представники української діаспори  з США, Канади, Австралії, Іспанії. Також були присутні представники українського бізнесу та Міністерства економічного  розвитку та торгівлі України.

Як зазначив Президент Світового Конгресу Українців Євген Чолій: «Світовий Конгрес має свої організації в 50 країнах світу, є по суті найпотужнішою організацією двадцятимільйонної діаспори українців. І в структурі Конгресу є відділення, які мають за напрямок саме співпрацю з діловими колами в Україні».

На зустрічі йшла мова про налагодження мостів співпраці діаспори з українським бізнесом. Говорили й про сучасну дуже непросту ситуацію на східному кордоні України. Про шляхи і бачення подолання кризи. Про питання підняття іміджу та інвестиційної привабливості держави.

Олександр Таможній в своєму коментарі сказав, що був приємно вражений форумом і на його думку дуже добре що український бізнес має представника своїх інтересів в особі української діаспори.  Я дуже радий, що сьогодні жителям України простягнули руку допомоги представники діаспори українців з усього світу… Сподіваюся, що допомога буде не тільки на словах, але й на ділі! Мені вдалося познайомитися і налагодити контакти з дуже впливовими людьми, з лідерами українських діаспор, які готові допомагати моїй команді реалізовувати міжнародні проекти в Бучі! Так як саме Буча буде першим справжнім європейським містом! Написав на своїй сторінці у Facebook, пан Олександр.

 

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите свой комментарий!
Пожалуйста, введите ваше имя