Олександр Таможній вручив подарунки на підсумковій атестації вихованців Федерації «Дукендо карате «Україна»

0
878

В неділю, 25 грудня в Бучанській загальноосвітній середній школі №2 відбулася річна підсумкова атестація вихованців молодшої категорії школи Федерації «Дукендо Карате Україна». Це підсумковий екзамен для учнів, час дізнатися про свої здобутки і за їх результатами отримати шанс на присвоєння черговий поясу та класу в майстерності. В школі навчаються 90 учнів з населених пунктів Бучанської об’єднаної громади.

Як розповів тренер та голова ГО «КаскаДа» Віктор Черкасов: «Сьогодні це підсумковий екзамен. Кожен зможе дізнатись про свої сильні та слабкі сторони. Дукендо карате – це не просто вид східного єдиноборства, а поєднання фізичних та духовних вправ. Молодь вчиться одночасно гартувати тіло та душу. І лише ті, хто пройшов теоретичний курс допускаються до вивчення фізичних вправ. Хочу зазначити, що такі наші вихованці як Софія  Бібик, Даша Маркіна, Михайло Голован стали переможцями чемпіонату Києва та області. Гадаю, що теж екзамен для наших вихованців, які вони гідно склали».

На атестацію прибули вболівальники:  батьки та гості. Голова ГО «Народна Буча» Олександр Таможній презентував учням нові кімоно та подарунки до новорічних та різдвяних свят.

«Вже протягом тривалого часу наша команда надає різнобічне сприяння  вихованцям цієї спортивної школи. І сьогоднішній підсумковий захід ми не могли лишити без уваги. Й надалі будемо приділяти увагу та надавати підтримку у вихованні підростаючого покоління. Мені надзвичайно приємно в черговий раз зустрітися з спортивним колективом», — зазначив Олександр Васильович.

На змагання прибув і президент Федерації «Дукендо Карате Україна» Геворг Бадалян. Він вручив учня спортивні пояси та сертифікати, відповідно до отриманих ними результатів іспиту. Побажав дітям успіхів та нових спортивних досягнень у новому, 2017 році. Для декого з учнів ця підсумкова атестація – черговий крок по шляху до великого спорту.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите свой комментарий!
Пожалуйста, введите ваше имя