Олександр Таможній: протягом дев’яти років моя команда надає підтримку людям з інвалідністю

0
783

В рамках відзначення Міжнародного дня людей з інвалідністю, депутат Бучанської міської ради, голова ГО «Народна Буча» Олександр Таможній взяв участь у заході для дітей з інвалідністю в середній школі №3 міста Буча

Такі заходи в місті проводять щороку. Як сказав в своєму коментарі Олександр Васильович, для нього турбота про людей з інвалідністю ніколи не обмежувалася якоюсь конкретною датою. «Напротязі девяти років моя команда працює з такими людьми. За ці 9 років багато дітей фактично виросли на моїх очах. Багато з цих людей , попри наявні в них проблеми, ведуть активний спосіб життя, вони є найдобрішими та найчутливішими друзями. Я горджуюсь своїм знайомством з ними,  і тим, що за ці 9 років не пропустив жодного заходу для цих людей».

На заході присутніх розважили своїми виступами художні колективи. Також кожна дитина з інвалідністю отримала в подарунок теплу ковдру та термос.

Такі заходи є дуже необхідні для підтримки людей з інвалідністю. Вони не потребують особливих коштів, проте результат спілкування є неоціненним. Діти відчувають , що суспільство готове підтримати їх на життєвому шляху, і відповідно збільшується  шанс стати повноцінним учасником суспільства. Для людей з інвалідністю це важливо по-особливому.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите свой комментарий!
Пожалуйста, введите ваше имя