Олександр Таможній про проблеми Бучі

0
479

Друзі, всім доброго дня! Вітаю Вас в своїй онлайн приймальні, буду радий відповісти на всі ваші запитання. Заздалегідь Вам дуже вдячний, що не стоїте осторонь проблем нашої громади. Хочу привітати Вас всіх зі святом сьогоднішнім – Івана Купала, хочу побажати всім міцного здоров’я, янгола хранителя, всього самого доброго що створив Бог на землі, зі святом всіх. Почнемо.

  • Александр Васильевич, прокоментируйте возможность Бучи стать центором нового района, для Бучанцев это хорошо или плохо? Катя Пронченко

Я Вам скажу так, перше, це більше політичні намагання, певні ігри місцевих політичних діячів для того щоб «пропіаритися» і набрати відповідні бали перед виборами. Тому що фактично, це питання сере і дехто намагається на ньому заробити свої політичні дивіденди. Потрібно вносити зміни до адміністративно-територіального устрою країни, потрібно розуміти, бо досі не визначено повноваження районів, невідомо чи будуть районні ради і так далі. Але, скажу Вам одне, що  при центрі району Бучі, нам же напевно, потрібно думати де ми розмістимо префекта з адміністрацією, це не менш 20ти людей які мають працювати, це приміщення для районної ради яке треба буде знаходити, ну «окей», можна буде розмістити десь в селищах чи в селах Бучанської об’єднаної громади, але якщо центр в Бучі, то логічно щоб ці  приміщення були напевно і  в Бучі. Що буде від цього хорошого для людей?  В принципі нічого не зміниться, єдине що буде додаткове навантаження на місто. Якщо б, скажімо, мер Бучі який постійно про це говорить, про цей район як про якесь велике досягнення, вийшов і сказав нам Бучанцям, що він знайшов нове приміщення для поліклініки, чи нове приміщення для поліції, щоб створити в місті обласного значення, яким ми є, управління поліції. Це наша безпека, щоб поліцейські могли нормально працювати в нормальних умовах, то я б сказав, вау це круто, це дійсно круто було б так, нова поліклініка, нове приміщення для управління поліції, а так я не бачу особливо чому тут можна радіти. Дякую за запитання.

  • Лариса Мироненко. Що на вашу думку є головним чи пріоритетним питанням у розвитку Бучі?         

Головним питанням у розвитку Бучі, це є наповнення бюджету нашої громади. Це як мінімум. Наша команда розробила програму створення на базі селища Ворзель організацію програми щодо медичного туризму, це робочі місця та наповнення бюджету. Будівництво логістичних центрів, це сотні мільйонів гривень надходження щороку до бюджету міста і робочі місця. У нас є ці програми, я пізніше більш детальніше розкажу про них в засобах масової інформації. Дякую за запитання.

  • Какое ваше отношение к пандемии Корона вируса? 

Тема дійсно всіх хвилює, я б сьогодні хотів сказати наступне, те що спостерігаю. Заходячи в супермаркети, магазини, на АЗС, бачу, що люди просто розслабилися. Навіть до мене на прийом приходять два три чоловіка, вони без масок, робиш зауваження, хтось ображається, хтось не до кінця розуміє серйозність ситуації, а ми бачимо що динаміка за останні дні досить висока. Вважаю, що до цього  питання треба ставитись більш серйозніше, зрозуміло, літо, тепло і десь вже хочеться не вдягати маску, але треба бути пильними, адже це здоров’я  наше та наших дітей. Я думаю, що розслаблятися ще рано, дякую за запитання.

  • Коли запрацює фонтан в центрі Бучі?

В мене таке враження, що цей фонтан робився дуже швидко, я впевнений що там дуже багато технічних недоліків. Впевнений його треба робити новий, площа в центрі має бути кращою. Взагалі, дивлячись на фонтан, складається таке враження, що в Бучі зупинився час, час розвитку, скажімо. Запрацює найближчим часом, я думаю, десь весною має запрацювати, дякую за запитання.

  • Постійні затори по вулиці Енергетиків, не можливо проїхати, ми на межі переселення яке тягне за собою транспортний колапс, коли зупиниться ця безглузда забудова?

Дякую Вам за запитання. Я хочу сказати, що жадобі чиновників меж немає напевно, це прикро дуже. Для нашої фракції це категорично принципове питання, ми не голосуємо і не голосували ці всі роки за будівництво багатоповерхових будинків. Бачимо історію біля «Нової лінії», зараз «Епіцентр», де знищена фактично «лівньовка» і під час дощу люди вже відео знімають як вони по вулицях плавають на човнах один до одного. Це десь такий креативний сарказм, а насправді, це не смішно, у людей всі городи затоплені, двори затоплені, це ще один приклад того, що цю історію треба в місті зупиняти поки не буде зроблена лівньовка, поки не буде зроблена нормальна інфраструктура, і так далі. Я вважаю, і правильно,  і дякую своїм колегам за те, що підтримують мене та не голосують за хаотичну забудову міста. Тому що спочатку робиться, будується, те що потрібно людям, це ті ж самі робочі місця і наповнення бюджету, а потім треба дивитися яка є можливість взагалі щось будувати. Якщо ми будемо будувати  і штучно буде збільшуватись населення, то від цього буде всім не комфортно, і людям які купили квартири, і людям які тут проживають давно. Тому це питання кричуще, вважаю, що взагалі на цю історію треба накласти мораторій. Я свого часу десь пару років тому виносив і реєстрував в міській раді звернення щодо обмеження поверховості на 4ри поверхи. Це звернення навіть не винесли на комісію, не те що на сесію на голосування. Дякую за запитання.

  • Прочитал в интернете информацию что вы можете возглавить изберательный штаб Аркадия Кобренця, это правда?

Дивіться, а я в інтернеті прочитав, що мій штаб очолить Анатолій Федорук, а заступником його буде Аркадій Кобренець. Я Вас прошу менше реагувати в засобах масової інформації на подібні речі, а довіряти офіційним заявам. Дякую за запитання.

  • Коли буде заасфальтована вулиця Фрунзе?

Дякую Вам за запитання. Я буквально вчора відвіз на вулицю Фрунзе 5 тон отсєва, для того щоб вирівняти всю площадку і трошки підсипати біля лівньовки, займаюся цим питанням, десь за два тижні зможу точніше сказати коли це зробимо. Але я  так думаю, що буду старатися в цьому році вирішити це запитання. Дякую за запитання.

Хотів більше, скажімо, розширити відповідь про наповнення бюджету, що є пріоритетним. Справа в тому, що пріоритетним є те, що б звідкись брати гроші, адже місто обласного значення не має бути дотаційне, це ж не нормально. Нам потрібно залучати інвесторів, потрібно будувати логістичні центри, розвивати медичний туризм, у нашій громаді для цього все є — необхідні санаторії,  працьовиті люди, можливо яким зручніше було б не їздити в Київ, а працювати тут по місцю, не витрачати свій час. Тому  ми обов’язково зробимо  все для того щоб реалізувати ці  проекти.

  • Будут ли работать школы с 1 сентября?

Дякую за запитання, на скільки мені відомо, так, мають працювати школи.

  • Вы планируете идти на выборы?

Да. Наша команда полностью готова к избирательному процесу. Стосовно виборів ми не хвилюємось, це перше, а друге — є команда, є сталий колектив однодумців який сформований в 2005 році. Своїм виборцям обіцянок своїх ми не порушуємо, чітко дотримуємося нашої програми, наших принципів, наших переконань, і звичайно будемо приймати участь у виборчому процесі.

  • Кто в вашей команде?

Бучанці, люди з Бучанської об’єднаної громади. Хто 15 років, хто 10, хто 5, хто рік, люди кожного дня приходять і поповнюється команда, поповнюється новими людьми. Медичні працівники, юристи, економісти, у нас достатньо потужна команда, і ми обов’язково презентуємо своїх фахівців у різних галузях які візьмуть на себе відповідальність в тому чи іншому напрямках, з часом. У нас достатньо потужна команда щоб взяти на себе відповідальність за Бучанську об’єднану територіальну громаду щоб ми могли пишатися не тільки парком, а й створеними робочими місцями, наповненням бюджету, і фонтаном який має працювати і бути обличчям міста.

  Друзі, дякую Вам за запитання. Всім дякую хто долучився, до зустрічі.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите свой комментарий!
Пожалуйста, введите ваше имя