Олександр Таможній привітав з перемогою бучанських спортсменів

0
494

20 листопада бучанські спортсмені вибороли першість на змаганні чемпіонату Києва з дукендо карате. Цей вид спорту являє собою поєднання фізичних вправ зі східною філософією. Тобто, молодь в наші непрості часи отримує подвійну можливість загартування тіла і духу.

Цього разу перемогу до рідної Бучі привезли Михайло Голован та Софія Бібик, до Ворзеля  Даша Маркіна і Софія Коваль. Юні спортсмени на татамі демонстрували не тільки як освоїли ті або інші вправи повноконтактних єдиноборств, а й витривалість, вміння не здаватись за будь-яких обставин.

Як зазначив Президент федерації «Дукендо Україна» Геворг Бадалян: «Наші учні поєднують на тренуваннях і бійцівські рукавички, і листочок паперу. До змагань може бути допущений тільки той, хто пройшов і склав сенсею курс теоретичної підготовки. Сам бій у цьому виді спорту триває лише дві хвилини. І за цей час ти можеш або перемогти, або програти. За правилами, незалежно від результату, ти маєш подякувати супернику».

Поїздка бутанських спортсменів на чемпіонат відбулася за сприяння депутата Бучанської міської ради Олександра Таможнього. Він не вперше підтримує подібний захід.

Олександр Таможній так прокоментував свою участь: «Я сам віддав спорту сімнадцять років. Зараз мені надзвичайно приємно надавати всіляке сприяння підростаючому поколінню, яке тягнеться до спорту. А коли ще й бачиш, як наші спортсмени з Бучі та Ворзеля стають переможцями, здобувають перші місця, то це подвійна радість і для дітей, і для батьків, і для тренерів, і для глядачів. Завжди щиро вболіваю за спортивні команди нашого міста, підтримую їх і буду надавати підтримку й надалі. Мої вітання переможцям сьогоднішніх змагань».

Хлопці й дівчата повернулися з київських змагань додому. Попереду їх очікують нові тренування та перемоги. Для когось з них це початок дороги до великого спорту.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите свой комментарий!
Пожалуйста, введите ваше имя