Обережно: шулер

0
775

Вже протягом девятнадцати років, що з минулого століття міським головою Бучі лишається Анатолій Федорук. За цей час він встиг прибрати у власні руки величезні матеріальні багатства, і стати таким чином найбагатшою людиною регіону.

Дещо з цих багатств, як з барского плеча перепало й  місту. Проте це робилося вкрай невміло, як приклад,  асфальтування вулиць  здійснювалося на старі комунікації. Не облаштовувалися тротуари для пішодів, це при збільшення населення в два рази.

З 2007 року Буча має статус міста обласного значення. Пройшло вже десять років, а місто не має до цього часу власного відділення поліції, підприємства водоканалу. Немає й до цього часу належної для міста з населенням, яке постійно збільшується, і належної лікарні.

Також містяни відчувають проблеми зі школами, в яких діти вчаться вже у три зміни, та навіть змушені здобувати знання сидячи на уроках в шкільному коридорі.

Стосовно якості води у місті, то це інакше як катастрофою комунальної сфери назвати не можна, ситуацію з коричневою водою зі крана висвітлять вже загальноукраїнські телеканали.

Мер збирає кошти з забудовників на облаштування якогось з парків або набережної. А це ті самі кошти, які мали б надійти до бюджету в порядку сплати пайової участі, і піти на вирішення насущних невідкладних проблем міста.

А міський голова схоже і в гадці немає почати вирішувати ключові проблеми для міста. Ба навіть більше, він продовжує зі своєю командою тягнути з міста все що можна. На одній  з останніх сесій БМР було ухвалено рішення про початок багатоповерхової забудови території міської лікарні.

За період з 2010 по 2012 рік керівництвом міської ради було видано найбільшу кількість дозволів на будівництво. Гектари земель лісового фонду пішли під забудову. А вже восени 2012 року, Анатолій Петрович Федорук зробив першу спробу втекти до Верховної Ради по 96 виборчому округу, до якого територіально належить Буча. Проте тоді, він не зміг домовитись зі своїми покровителями у владній Партії регіонів.

Вже через два роки, восени 2014, Анатолій Федорук черговий раз проривається до парламенту. Цього разу вже по 95 виборчому округу, центром якого є Ірпінь. Знову невдача — Федорук посів лише третє місце.

Таким чином яскраво проглядається шулерський прийом суть якого залишити, «кинути» містян один-на-один зі своїми проблемами в час коли вільної землі вже немає (а власне зараз, прокуратура вже не дасть меру ії красти), число мешканців збільшилося у декілька раз, а міська інфраструктура на рівні коли Буча була ще селищем.

Напрошується гірка іронія, що мабуть найорігінальнішим покаранням Анатолію Федоруку за шкоду місту, яку він завдав за  роки свого мерства буде залишити його «довічно» на мерській посаді. Якщо усі рейтингові кандидати відмовляться балотуватись на чергових виборах, то Федорук стане по-справжньому «вічним» мером, і опиниться з тими проблемами, які так успішно створював роками.

Шулерство місцевого князька полягає, ще в тому, що він останнім часом частенько почав їздити по міста Київщини та усієї України з рекламою свого «господарювання на благо міста». А фактично намаганням створити собі гарний імідж в  час, коли по наслідкам його такого бурхливого «господарювання» ведуть активну роботу органи слідства.

Звертаємося до мерів міст: будьте обережні, не ведіться на шулерську пропаганду та маніпуляції. Вам розповідають про великі здобутки на благо людей, а по суті справи це, не що інше як обкрадання жителів Бучі протягом тривалого часу з боку Анатолія Федорука. Будьте уважними до того, що вам розповідають, подивіться на факти і зробіть висновки. З такими шулерами і пройдисвітами як Федорук, порядном і чесним людям не варто мати щось спільне. Це небезпечно. Хоча і для кожного шулера обов’язково настає час відповідальності.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите свой комментарий!
Пожалуйста, введите ваше имя