Обережно шулер: черговий обман від Анатолія Федорука?

0
200
Чинний мер Бучі Анатолій Федорук продовжує у вже звичному для нього стилі дурити людей.

На минулому тижні Буча відвідала китайська делегація. Знову оточення мера почало розповідати, що є перспектива великої співпраці в сфері туристичного бізнесу.
Однак, ніхто не згадує, що на початку минулої зими, Буча приймала корейську делегацію. Тоді теж були розмови про велику співпрацю, про підписані угоди. Минув час, а про якісь результати цієї угоди ні слуху, ні духу.

Таке враження, або мер це робив для власного піару, або іноземні бізнесмени швидко зорієнтувалися з ким мають справу.

Приймаючи делегацію зі Словянська, Анатолій Федорук привселюдно поообіцяв, що Буча візьме участь у відбудові зруйнованого війною Донбасу. Напевно, мер вважає, що у Бучі всі питання вирішенні і можна ділитися своїм «глибоким досвідом господарника».
Та й у цьому випадку, обмежилися лише розмовами, про ніяку допомогу Донбасу й близько не чути. Тобто, маємо ще один обман.

Мабуть головною рушійною силою для Анатолія Федорука в таких маніпуляціях є страх перед невідворотністю покарання за махінації з дорогою бучанською землею. Саме зараз слідство, яке проводить Генеральна прокуратуру, у справі Бучанського міського голови вийшло на фінішну пряму, зокрема, з наших джерел стало відомо, що меру Анатолію Федоруку та секретарю Бучанської міської ради Василю Олексюку слідчі ГПУ вже вручили обвинувальний акт.

І тут буквально за декілька днів мер раптом висунув ряд ініціатив, які, враховуючи одну лише їх вартість, немождиво реалізувати в короткі сроки. Зокрема, мова йде про перший в Київській області центр надання соціальних послуг., будівництво нової школи та дитячого садка. До цього мер проблем міста «не помічав». Таке раптове «прозріння» Анатолія Федорука викликане бажання піару своїх «заслуг». По суті, це черговий обман з його боку.

Дивлячись на такий перебіг справ можна втішатися тільки тим, що це дійсно останній срок Анатолія Федорука на посаді мера Бучі, і реальність така, що дуже скоро його може очікувати срок новий. На цей раз, вже не мерський.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите свой комментарий!
Пожалуйста, введите ваше имя