НОВІ ФАКТИ ПО СПРАВІ «БУЧАНСЬКОГО МЕЖИГІР’Я»: як Подкідишев «долучив» свою цивільну дружину до корумпованої схеми (ДОКУМЕНТИ)

0
1780

Як відомо, ще у 2013 році 14 гектарів лісу на території так званого «Бучанського межигір’я» приватизували через підставних осіб. Для цього збирали місцевих нужденних, пенсіонерів та, як виявилось і членів родини депутата БМР Андрія Подкідишева.

Вони заповнювали клопотання до Бучанської міськради про надання землі, отримували її і одразу ж відмовлялися від неї на користь організаторів афери. Винагородою отримували в середньому по 100 доларів. Заяв на такі земельні ділянки нарахували з півтисячі. Як відомо, були і такі особи, які, не отримавши «винагороди» дізнались, що стали учасниками цієї «земельної схеми» лише після того, як їх було викликано до органів прокуратури на допит (фото заяви одного із постраждалих, нижче по тексту, раніше був опублікований на сайті «Громада Приірпіння»).

Серед переліку «підставних» фігурує прізвище – Конухова Ірина Василівна. Судова повістка-виклик за підписом судді Ірпінського міського суду А.В.Мікулін це доводить. Фото документу було опубліковано на сайті «Громада Приірпіння» ще у серпні 2014 року. Але на той момент, на прізвище Конухової уваги не звернули.

Місцеві знають, що Ірина Конухова – цивільна дружина Андрія Подкідишева та мешкає з ним під одним дахом. У них навіть є спільна дитина. Що правда, достовірно не відомо, чи занесене прізвище «Подкідишев» в графу «батьківство» у свідоцтві при народженні. Поговорюють, що Ірина Конухова – де-юре «мати-одиначка».

Тим не менш, як стало відомо із достовірних джерел, Ірина Конухова, за свої послуги, як «підставної особи» отримала не 100 доларів, як решта її «колег» по-схемі земельного «деребану», а 300 доларів від Андрія Подкідешава. Хоча мала б заробити на цьому 1000 доларів. Але 700 доларів із цієї суми, «осіли» в кишені Андрія Подкідишева, як посередника.

Нагадаємо, раніше «The Bucha Times» опублікувала відео, на якому місцева жителька Бучі розповіла, як Андрій Подкідишев вимагав від її сім’ї хабар у розмірі 4000 доларів за виділення їй земельної ділянки.

КРИМІНАЛЬНІ ОБОРУДКИ: Андрій Подкідишев вимагає 4000 доларів від інвалідів за отримання землі (ВІДЕО)

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите свой комментарий!
Пожалуйста, введите ваше имя