Незгодні з авторитаризмом

0
531

Працівники апарату міської ради Бучі звільняються з посад за власним бажанням не маючи намірів працювати під керівництвом нинішнього мера Бучі. Анатолій Федорук залишився в оточенні, яке він сам сформував, і яке не може його залишити, бо для професійної роботи в інших командах, ці люди просто не придатні. Чого вартий один лише секретар міської ради Василь Олексюк.
Починаючи з літа минулого року з Бучанської міської ради звільнилися люди, які мають досвід та вміння працювати на керівних посадах в місцевому самоврядування.
Зокрема, з виконавчих структур міськради звільнилися перший заступник міського голови Ярослав Добрянський,  заступники міського голови Віктор Фальковський, Юрій Хоменко та Геннадій Дмитренко, керуюча справа міськвиконкому Галина Сурай, головний архітектор міста Валентина Ткаченко, ряд начальників відділів БМР.
Нещодавно  пішов з посади Олег Михайлюк новий керуючий справами міськвиконкому, який пропрацював на цій посаді менше півроку. За нашими джерелами у Бучанській міській раді написати заяву на звільнення Олега Михайлюка змусило те, що мер Анатолій Федорук змушував свого підлеглого підписувати сумнівні рішення.

Є версія, що однією з причин звільнень з Бучанської мерії є авторитарний стиль керівництва, який притаманний Анатолію Федоруку. Підлеглі мають будь-що, навіть в обхід закону, виконувати забаганки Афнатолія Петровича, інакше їх чекає нездорова робоча атмосфера.

Як бачимо, Анатолію Федоруку головним мати біля себе оточення, яке працюватиме на захист його особистих інтересів, а зовсім не професіонали, працюючи на користь виборців.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите свой комментарий!
Пожалуйста, введите ваше имя