Навіщо Федоруку партія «Слуга народу»?

0
446

«ПОЗЕЛЕНІВШИЙ МЕР»

Виборці  Бучанської об`єднаної громади цікавляться, чому мер Бучі Анатолій Федорук перед виборами вирішив вступити в партію влади.

Що я можу на це сказати? У Бучі це дуже цікавий, навiть унікальний випадок. Таких, напевно, по всій Україні й не знайдеш! Адже Федорук — це людина, яка постійно переходить в партію влади перед кожними виборами або намагається заручитися підтримкою провладної партії. Засоби масової інформації, що підконтрольні меру, починають його виправдовувати й говорити, що це треба для громади. Питання — а навіщо це нам?

Нам цього не треба, це треба тільки одній людині, яка шукає політичний «дах» виключно для себе, щоб далі спокійно й безкарно  прокручувати оборудки і отримувати гроші з бюджету.

Якщо за 22 роки, а рівно стільки Федорук керує містом, Буча досі дотаційна, то це говорить лише про одне — про неефективне  управління.

А якщо мер не краде та ефективно працює, то ніяка центральна влада йому не потрібна. У нашій країні є сотні мерів невеликих успішних міст, таких як Буча, або й менше, які не «вилизували» владі, а працювали чесно й ефективно, і ніхто їх не чіпав і не чіпає.

Окрім того, рейтинг Федорука стрімко падає, і він хоче заручитися підтримкою  партії «Слуга народу», щоб використати рейтинг їх партії на виборах, а також завести в Раду «своїх» депутатів.

З повагою, бучанець  Анатолій Голованчук

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите свой комментарий!
Пожалуйста, введите ваше имя