На Київщині у місцевого депутата не витримало серце

0
2333

У Здвижівці на Київщині місцевий депутат пішов з життя, повернувшись із чергового засідання. Його колеги стверджують — перехвилювався. І обмінюються звинуваченнями. Про що сперечалися на екстремальній сесії та чому тепер просять допомоги СБУ та Генпрокуратури — далі в сюжеті.

Це — кадри з сюжету одного з місцевих телеканалів Київщини. Мер Бучі виступає на сесії. Щоправда не Бучанської міськради, а сільської ради у сусідній Здвиживці.

«Іде сесія — приїжджає 27 чоловік з Бучі. Скажіть, чим ми вам так дорогі? В нас є Голова, депутати, жителі села — ми самі повинні вирішувати свою долю», — говорить Михайло Музиченко, депутат Бородянської районної ради.

«Та ситуація, що склалась в Здвижівці — ганебна для Бучі, в особі навіть місткого голови — де коректність, де толерантність?»

Гаряче питання на сесії — до якої територіальної громади приєднається Здвижівка. Одні голосують за приєднання до Бучі. Інші впевнені — Бучанський мер тисне на рішення депутатів.

«Коли сильна громада, то він не вкусив її, він коли приїхав в Немішаєве, йому люди не дали говорити — вигнали його як собаку!! Де ваші садочки в Бучі, де ваше вибачте, гімно тече із тих будинків, що ви понабудовували?», — говорить Людмила Близнюкова, депутат Бородянської районної ради.

Після скандальної сесії в Здвижівці один в одного з депутатів не витримало серце. Колеги впевнені — перехвилювався, через напругу в залі. І обмінюються звинуваченнями:

«Не будуйте свої кар’єри на чужих смертях!»

Тим часом сам мер бучі Анітолій Федорук нічого протиправного у своєму візиті на Здвижівську сесію не бачить.

Розібратися в ситуації депутати районної ради закликають СБУ, генпрокуратуру і Мінрегіон. Впевнені, об’єднуватися в громади села мають, спираючись на позицію своїх жителів, в не тиск впливових сусідів.

В свою чергу мер Бучі, теж готовий звертатися за допомогою правоохоронців. А от судову праву, де фігурує його власне прізвище згадувати не хоче.

Два роки тому Анатолію Федуруку оголосили про підозру у дерибані 80 гектарів бучанського лісу.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите свой комментарий!
Пожалуйста, введите ваше имя