Міський голова Бучі хвалиться центральним парком міста та заявляє про потребу своєї «громадської переатестації»

0
197

В Інтернеті останнім часом розповсюджується відео з міським головою Бучі Анатолієм Федоруком. Це відео знято на фоні центрального міського парку та чомусь Бучанської виправної колонії.  Мер розповідає як багато зробив він для міста виступивши ініціатором створення цього міську парку, натякає на своїх опонентів, які заважають йому працювати та заявляє про тиск на нього з боку центральної влади країни.

Також у відео зверненні йде мова про громадську переатестацію Анатолія Федорука на посаді мера Бучі. Про саму суть цієї «громадської атестації» не повідомляється, мова тільки про те, що громадськості скоро повідомлять  в чому суть і сенс такої заяви Федорука.

А як насправді справи міські за вісімнадцять років господарювання команди Анатолія Петровича?

А такі, що при збільшенні населення не вистачає дитсадків, а черги такі, що реально дочекатися часу коли дитині треба вже не в дитсадок, а у перший клас. В школах місць бракує, і діти вчаться в дві зміни.

Стан міської лікарні в жахливому стані, і люди вважають за краще звертатися за медичною допомогою до Києва.

В місті є проблеми з дорогами, як з самим покриттям, так і банально не вистачає світлофорів. Це при інтенсивності руху на вулицях Бучі.

При цьому до міста заходять севастопольські забудовники типу Казьміна, які перебувають пвд слідством за тяжкий злочин проти України, і зі згоди мера планують забудувати багатоповерховим житлом понад 200 гектарів збільшивши число мешканців до 50 тисяч. При цьому фактично нічого не роблячи для міської інфраструктури.

То про яку «громадську переатестацію мера» веде мову Федорук? Оцінкою його діяльності можуть бути його справи, і одним центральним парком тут ніяк не виправдаєшся.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите свой комментарий!
Пожалуйста, введите ваше имя