Ми працюємо над збиранням та обробкою проблемних питань Бучанської об’єднаної громади, — Олександр Таможній

0
417

До прийняття бюджету Бучанської об’єднаної громади мешканці повинні встигнути подати заявки на усунення проблем за місцем їхнього проживання, щоб Бучанська міська рада склала план з послідовністю та термінами їх вирішення. Депутат Олександр Таможній розповів «The bucha times» про особливості цієї роботи.

— Зараз усі говорять про об’єднану громаду, але ніхто не говорить про те, які проблеми існують у ній і коли вони будуть вирішені: інфраструктурна, транспортна, системи безпеки, з ремонтами під’їздів, навчальних закладів і таке інше.

Наша команда говорить про це і збирає проблемні питання населених пунктів, які увійшли до об’єднаної громади. Я особисто часто їжджу по селах, де люди звертаються з проханням вирішити ті чи інші питання – закінчити асфальтування дороги по вулиці І. Франка у селищі Бабинці, допомогти садочкам, школам тощо.

— І зараз до вашої звичайної роботи у місті Буча вам додалася нова – по роботі у сусідніх селах та селищах, які входять до територіальної громади?

— Ми знаходимося на стадії завершення формування нашої територіальної громади. А коли процес об’єднання завершиться, то села і селища, які увійшли до об’єднаної громади стануть її повноправними членами. Ради цих селищ та сіл та їх депутати втратять повноваження, і ці ради зобов’язані самі себе розпустити. Фактично, до 2020 року – до часу виборів, представниками у цих населених пунктах будуть розподілені депутати Бучанської міськради, у тому числі депутати нашої фракції, яка одна з найбільших у міськраді. Тому ми вважаємо, що саме до цього часу бучанська влада має на себе узяти зобов’язання, створивши план вирішення проблемних питань і  графік вирішення цих питань у місті Буча та селищах, селах,  що приєдналися.

— Тобто тепер до типових питань життєдіяльності  Бучі потрібно вирішувати і численні проблеми новоприєднаних населених пунктів. А яким чином це буде відбуватися?

— Для початку ми закликаємо телефонувати на номери нашої гарячої лінії та повідомляти про проблемні питання Бучанської об’єднаної громади – 095 5 333 885 та 097 145 62 64.

До періоду формування бюджету ми маємо зібрати усі проблемні питання і вибудувати дорожню карту їх вирішення. Після цього передамо їх на обговорення Бучанської об’єднаної територіальної громади. І тоді міська рада Бучі буде формувати бюджет ОТГ. Зараз можна стверджувати, що ряд питань ми вирішимо оперативно, а деякі з них – упродовж тривалішого часу, адже є питання довгострокового вирішення, є питання короткострокові, які можна вирішити негайно. До формування бюджету у кожному населеному пункті ми маємо їх обговорити і підписати із кожним із них угоди з вирішення піднятих проблем.

— Тобто швидкість вирішення тих чи інших проблем буде залежати від дзвінків жителів населених пунктів і їх кількості?

— Саме так! Чим більше до нас дзвінків надійде – тим швидше ми заїдемо до кожного села, вулиці чи будинку для ознайомлення із ними. Звичайно ж, це станеться швидше, якщо із конкретної локації надійде більше сигналів. Ми детально і всесторонньо вивчимо дане питання, сформулюємо приблизний бюджет на ці потреби, і створимо план вирішення піднятих проблем.

— А який орган буде займатися вирішенням цих проблем у Бучі?

— У Бучанській міській раді необхідно сформувати відповідну комісію, не профільну, а цільову, до якої увійдуть представники депутатського корпусу усіх по-літичних партій нашої громади, фахівців міськради з економічних, архітектурних питань тощо. Зібравши реальну картину проблемних питань ми їх фахово опрацюємо, вирішимо питання бюджетування, план і строки вирішення згаданих проблем. Після цього Бучанська міська рада повинна зобов’язатися вирішити ці питання. І стосується це не лише сіл та селищ, а й міста з його численними проблемами в мікрорайонах.

Шановні мешканці Бучанської об’єднаної громади! Просимо Вас звертатися за телефонами гарячої лінії 095 5 333 885 та 097 14 56 264 для вирішення проблемних питань вашого населеного пункту!

Сергій Овруцький

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите свой комментарий!
Пожалуйста, введите ваше имя