Ларису Бабіч визнали потерпілою у справі трагічної загибелі ії чоловіка

0
933

Дружина колишнього командира батальна «Азов» Ярослава Бабич Лариса отримала статус потерпілого у справі трагічно загиблого чоловіка. Це сталося через рік після його смерті.

Ось як написала про це Лариса на своїй сторінці в мережі Фейсбук: Сьогодні я нарешті після річної боротьби за статус потерпілої у справі, таки його отримала!!!

Прокуратура Київської області зобовязала слідчу МВС Катрич, надати мені статус потерпілої у справі, та вручили мені памятку про процесуальні права та обовязки потерпілого.

Одразу написала заяву на ознайомлення зі справою, завтра маю ознайомитися та відзняти справу.

Зрозуміло, що дякуючи таким високопосадовцям в МВС як Троян, справа ретельно була почищена, та втрачено ряд важливих доказів, тому попереду дуже багато роботи.

Прикро, що для того, щоб отримати передбачений законом статус потерпілого знадобилося аж рік!!!

Як відомо, 25 липня 2015 року Ярослава Бабіча було знайдено повішений у власній оселі в місті Буча. Слідство з самого початку зупинилося на версії самогубства комбата «Азову», а його дружині почало відмовляти в наданні статусу потерпілої.

 Лише через рік після численних звернень до  керівників правоохоронних органів, в тому числі і через  засоби масової інформації, Лариса Бабіч отримала статус потерпілої справі. Сама пані Лариса не вірить в самогубство чоловіка і заявляє що той пішов з життя внаслідок спланованого вбивства.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите свой комментарий!
Пожалуйста, введите ваше имя