Куди зник мер Бучі?

0
243
В Бучі склалася критична ситуація зі станом доріг. З приходом сильного похолодання виявилося, що міські комунальні служби не готові до елементарного посипання вулиць.
На запитання «Чому не посипаються вулиці міста?», начальник ЖЕКу Володимир Кравчук відповів: «У нас немає коштів. Все що було виділено нам, ми вже витратили». Як з’ясувалося в автопарку бучанських комунальників є лише дві снігоприбиральні машини, яких для такого міста недостатньо, і ті стоять, не виїзджаючи.

29 листопада 2016 року на двадцять першій сесії Бучанської міської ради депутат Олександр Таможній пропонував закласти в міський бюджет кошти на 2017 рік для придбання п’яти нових снігоприбиральних машин. Проте, цю пропозицію міський голова Анатолій Федорук не підтримав, заявивши при цьому, що комунальна сфера міста є готовою до сезону холодів:http://bucha.net.ua/politik/item/1878-vidbulasya-21-sesiya-vii-sklikannya-buchanskoji-miskoji-radi
Маємо вже й перші «результати» такої безгосподарності. 7 січня на вулиці Вокзальній сталася автомобільна аварія. Ось що розповіла мама водія Наталія Дериглазова: «Різдвяний день виявився дуже холодним, і мій син вирішив поїхати раніше забрати дітей з льодового катка. Коли він зі своїми та сусідськими дітьми в салоні машини їхав по вулиці Вокзальній, зустрічну машину занесло на слизькій дорозі, і вона врізалася в машишу, де були мій син та дітвора. Це все через те, що дорога «суцільне скло», жодного натяку на будь-яке посипання. Дякувати Богу, що обійшлося тільки розбитою машиною, а якби автівка повна людей перекинулася, що б тоді?» З розпачем в голосі запитує пані Наталія.

В той же час в сусідньому Ірпені комунальнику працюють нормально, дороги почищені і посипані. Чому ж тоді в Бучі такий контраст?

В мера Анатолія Федорука немає грошей на дороги, в той же час знаходяться сотні тисяч коштів на акції типу «ЯБучанець». Тут варто тільки  порахувати вартість, хоча б тих же біг-бордів. Виходить, що Анатолію Федоруку дорожча своя посада, ніж здоров’я та безпека містян, які довірили йому владу.

Тим часом морози тривають, як ще може обернутись для жителів та гостей Бучі така безгосподарність та безвідповідальність міського голови? Це при тому, що мер Бучі заявляє про готовність взяти участь у відбудові одного з міст Донбасу. Якщо Анатолій Федорук не бажає виконувати свої безпосередні обов’язки в місті, в якому він очолює виконавчу владу, то які успіхи будуть у його відбудовчій діяльності на сході країни?

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите свой комментарий!
Пожалуйста, введите ваше имя