КРИМІНАЛЬНІ ОБОРУДКИ: Андрій Подкідишев вимагає 4000 доларів від інвалідів за отримання землі (ВІДЕО)

0
1861

До редакції «The Bucha Times» звернулись мешканці Бучі, які розповіли, як депутат БМР Андрій Подкідишев вимагає 4000 доларів хабаря від сім’ї, що живуть у скруті. А також, сприяв в оформленні землі «Бучанського Межигір’я» на підставних осіб, заробляючи на цьому близько 10 000 доларів.

Мешканка Бучі пані Олеся розповіла журналістам «The Bucha Times», як депутат БМР Андрій Подкідишев вимагав від неї 4000 доларів хабаря за виділення земельної ділянки, на яку сім’я пані Олесі і так має право згідно чинного законодавства.

«Моя бабусі отримала ділянку землі в Бучі, — розповідає пані Олесі, — ми вже дуже давно цього добивались. Депутат Андрій Подкідишев, скрізь говорив, що це він допоміг нам отримати цю земельну ділянку. Хоча це не правда. Ми отримали землю на законних підставах і без його допомоги».

До слова,  сім’я пані Олесі – бабуся, мама-інвалід, рідний дядько-інвалід, двоє дітей, вона та її чоловік проживають в дуже скрутних умовах в будинку барачного типу. Для покращення побутових умов, депутати БМР виділили сім’ї земельну ділянку (7 соток) для будівництва.

«В процесі отримання документів на землю, — продовжує свою розповідь пані Олесі, — Подкідишев прийшов до нас додому і сказав, що я маю йому віддати 4000 доларів для того аби він передав ці гроші в земельну комісію, інакше землю не оформлять».

Андррій Подкідишев користувався довірою сім’ї пані Олесі. Чоловік жінки та депутат – куми. Звичайно ж, таких грошей сім’я, яка і так живе в дуже скрутних умовах, не мала. Тому, депутат запропонував, продати її земельну ділянку за 15000 доларів (цікаво, що ринкова ціна – не менше 26 000 доларів) і навіть привів свого покупця та нотаріуса. Із грошей за продажу землі, Подкідишев пообіцяв власникам віддати лише 11 000 доларів, а решту начеб то передати людям в земельну комісію.

Звичайно ж, така «комерційна пропозиція» викликала сумніви у пані Олесі і жінка наважилась особисто зв’язатись із членом земельної комісії, який ніби то через Подкідишева вимагав хабар за оформлення землі.

«Я особисто підійшла до члена земельної комісії, — розповідає пані Олесі, — і запитала, суто по-людськи, чи правда, що він просив у моєї сім’ї через Подкідишева  4000 доларів за оформлення землі в якості «подяки». На що мені людина відповіла, що «це просто маразм» і ніяких грошей ніхто ні у кого не вимагав, і моя бабуся, як власник земельної ділянки, не має нікому нічого платити».

Більше того, на цей момент документи на землю були вже оформлені і передані власнику земельної ділянки. До слова, в процесі виділення земельної ділянки та оформлення всіх необхідних документів жодних проблем не виникало.

Пані Олеся наважилась розповісти цю історію журналістам «The Bucha Times», аби застерегти бучанців від кримінальних дій Подкідишева. Мовляв, якщо вже з її сім’ї депутат, користуючись своїм мандатом, вимагає такі гроші, то що вже говорити про інших людей, на яких Подкідишев має той чи інший вплив. На думку пані Олени, її сім’я – не єдина в Бучі, яка ледве не постраждала від «кримінальних оборудків» Подкідишева.

Журналісти «The Bucha Times» після цієї історію провели власне розслідування. В результаті якого виплило ще кілька епізодів із кримінальної діяльності Андріія Подкідишева.

Так, до редакції «The Bucha Times» звернулись мешканці Бучі, які особисто від депутата отримали по 100 доларів ось за яку послугу: «Андрій Подкідишев, оформив на мене, як на підставну особу, земельну ділянку в «Бучанському Межигір’ї», — розповідає мешканець Бучі, — А потім я з’ясував, що особисто він отримав за цю послугу 1000 доларів. Таких підставних власників, як я, не менше десяти осіб».

Наразі, ці люди проходять по справі «Бучанського Межигір’я», яка знаходиться під контролем у прокуратури Київської області. Поки йде слідство, «The Bucha Times» не має права називати імена цих людей та публікувати докази які доводять, що це мало місце бути.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите свой комментарий!
Пожалуйста, введите ваше имя