Крах бучанського гастролера

0
3913

Села Бородянського та Вишгородського районів кажуть рішуче «Ні!» Анатолію Федоруку. 6 липня на позачерговій сесії Бородянської районної ради депутати одноголосно проголосували звернення до обласної державної адміністрації та обласної ради стосовно проведення місцевого референдуму в селах Здвижівка та Бабинці з питання майбутнього приєднання цих населених пунктів до ОТГ. Також, депутати звертаються до Генеральної прокуратури України та управління СБУ у Київській області з проханням дати правову оцінку діям міського голови  стосовно подій на сесії Здвижівськоїсільської ради та громадських слуханнях з питань децентралізації.

Депутати також, підтримали звернення селищних та сільських голів до голови КОДА Олександра Горгана та народного депутата Ярослава Москаленка. У цьому зверненні йде мова про незаконні дії Анатолія Федорука, його спроби проти волі людей, включити селища та села Бородянського району до складу Бучанської ОТГ.

Постійні вояжі Федорука та його компанії по селам Бородянського району, викликають різкий спротив місцевого населення. Після останньої сесії Здвижівської сільської ради не витримало серце депутата Василя Федоренка. Причиною його смерті став той безлад та тиск, влаштований бучанськими гастролерами на сесії в Здвижівці.

Про усі перепитіїфедоруківських гастролей розповів докладно з трибуни Здвижівський сільський голова Анатолій Черненко. Він продемонстрував листівку провокаційного змісту спрямовану проти депутатів сільської ради, котру разом з газетою «Бучанські новини», закидували до кожної поштової скриньки в селі.

Тому громади сіл і ініціювали позачергову сесію районної ради, щоби депутати дали свою оцінку подібним гастролям, які вже дістали усіх. Замість того, щоби почати вирішувати проблеми Бучі, а саме, перенаселення та нерозвиненість інфраструктури, Анатолій Федорук, намагається прихопити ресурси навколишніх селищ та сіл. При цьому він кидає кістку у вигляді запущених в озеро рибок та ліхтарів на стовпах. Натомість, хоче захопити землі лісу, які у разі такого розвитку подій, будуть забудовані багатоповерховими будинками.

Не вирішивши цих проблем Бучі, не запропонувавши довгострокову стратегію розвитку ОТГ, годі й мріяти про якесь об’єднання. Громади сіл мають чути і бачити реальні конкретні справи і перспективи розвитку, а на брехні, потачках та тиску виїхати Федоруку і Ко вже не вдасться.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите свой комментарий!
Пожалуйста, введите ваше имя