Коли відбудуться вибори у Бучі?

0
604

Вибори в Бучанській об’єднаній громаді питання, яке попри скептицизм декого, набуло неабиякої актуальності. Фактично вже навіть експерти зі столиці, зазначають, що Буча в числі тих небагатьох територіальних громад, які готові провести вибори вже восени цього року.

За словами депутата обласної ради, голови «Офісу реформ» Київської обласної державної адміністрації Володимира Удовиченка,зараз  до виборів восени готові шість громад, серед яких є Буча та Гостомель.

За інформацією з Міністерства регіонального розвитку, будівництва та ЖКХ відповідно до перспективного плану на Київщині може бути створено 29 ОТГ.
Створення Бучанської об’єднанної громади передбачало собою зміну існуючих адміністративно-територіальних одиниць, і з цим пов’язували в першу чергу, затримку з проведенням виборів.

Також, затримка була за питанням фінансування. То ось нарешті Президент Пето Порошенко схвалив своїм підписом закон про фінансування проведення виборів в об’єднаних територіальних громадах.

Але в Бучі є ще один чинник, який грає роль при призначенні виборів. Це факт притягнення до кримінальної відповідальності за махінації з бучанською землею мера Анатолія Федорука. Зараз коли мер «ходить» під мечем Феміди, йому вряд чи вигідні вибори, і не виключено, що він намагатимиться загальмувати їх призначення.
Як розгортатимиться ситуація покаже найближчий час. Чітко видно одне: вибори в Бучанській об’єднаній громаді будуть незабаром, і фактично вже почалася передвиборча кампанія.

 

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите свой комментарий!
Пожалуйста, введите ваше имя