Кого на цей раз хоче обдурити Анатолій Федорук?

0
371

10 січня Бучу відвідала делегація міста Слов’янськ Донецької області на чолі з міським головою  Вадимом Ляхом.

Гості з Донбасу обговорили з керівництвом Бучі плани співпраці обох міст. Як відомо, Анатолій Федорук неодноразово наголошував про готовність Бучі взяти участь у відбудові одного з міст сходу України, яке постраждало внаслідок бойових дій. Мабуть , він мав на увазі саме Слов’янськ.

Далі делегації  Слов’янська продемонстрували роботу ЦНАПу при міськвиконкомі та влаштували екскурсію містом. Не повідомляється, наскільки гості були задоволені цією поїздкою. Лишається відкритим і саме  питання як міський голова Бучі збирається відбудовувати інфраструктуру у Донбасі? Коли він не в змозі організувати розчищення від снігу та посипання слизьких міських доріг в ці зимові дні.  До речі, непочищенні бучанські вулиці бачили гості зі Слов’янська.

В місті в жахливому стані лікарня, непоремонтовані приміщення шкіл, в тих самих школах та дитсадках катастрофічно бракує місць і діти змушені навчатися в три зміни, лишається незбудованною станцію знезалізнення  води. Також в місті, яке має статус обласного, до цього часу відсутні паспортний стіл, відділення податкової служби, немає відділку поліції,  тобто, Буча позбавлена необхідних елементів інфраструктури.

І ось мер, який при владі вісімнадцять років, і не вирішує насущні для свого міста питання, зібрався відбудовувати Слов’янськ. З яким успіхом, якщо врахувати його діяльність по Бучі? І чому Анатолій Федорук намагається обманути гостей міста розповідями про свою бурхливу діяльність на благо міста?

Фото з сайту Бучанської міської ради.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите свой комментарий!
Пожалуйста, введите ваше имя