Йощенка Миколу, депутата Бучанської міської ради судять за керування авто в нетверезому стані

0
1018

21 лютого 2017 року в Ірпінському міському суді відбулося  засідання у справі зупинення нарядом поліції за керуванням авто в нетверезому стані депутата Бучанської міської ради Миколи Йощенка.

Журналіст Зореслав Замойський провів журналістське розслідування, і виклав в мережі Інтернет докази (відповіді з поліції на журналістські запити) того,  що депутат Йощенко Микола Миколайович  три рази  затримувався поліцією п’яним за кермом. //www.facebook.com/zoreslav.zamojskij/posts/1050704715073800?pnref=story

Та як бачимо, це його не зупинило. І 26 січня цього року Миколу Йощенка в Бучі знову запинила поліція  за кермом автівкі.  Медекспертиза виявила 0,8 проміле алкоголю в крові.

Склалося таке враження, що депутат відчуває вседозволеність та повну безкарність за свої протизаконні дії. Мабуть, це відчуття бере свій початок від того, що пан Микола в міській раді Бучі входить до більшості, яка підтримує мера Анатолія Федорука. Сам депутат був неодноразово помічений в компанії захисників мера під Печерським районним судом в час коли розглядалися питання стосовно кримінальної відповідальності мера Анатолія Федорука та секретаря Бучанської міської ради Василя Олексюка за махінації з земельними ділянками лісового фонду.

Судове засідання 21 лютого в якому Микола Йощенко проходив за статтею 130 КУпАП (керування транспортним засобом в стані сп’яніння) перенесено на 14.00, 28 лютого з мотивів, що сторона захисту пізно долучилася до провадження, і відповідно не встигла ознайомитись з матеріалами справи. Таким чином, сторона депутата вирішила затягнути процес напевно сподіваючись на підтримку когось з «сильних світу цього». Побачимо з судового рішення наскільки суд готовий об’єктивно та неупереджено оцінити докази по справі та винести відповідне рішення, яке поклало б нарешті край подібним п’яним витівкам депутата Миколи Йощенка.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите свой комментарий!
Пожалуйста, введите ваше имя