Хаос на бучанських межах

0
978

Блиставиця як сировинний придаток Бучі. Меру Бучі Анатолію Федоруку зараз конче потрібно приєднати Блиставицю до Бучанської ОТГ з метою отримання ресурсу у вигляді води з однойменної річки. Є вже затверджений детальний план території під багатоповерхове будівництво площею 100 гектарів, який знаходиться в Бучі та межує з Блиставицею. Там будуть будуватися Федорук та його бізнес-партнери, які зараз фінансують газету «Бучанські новини», концерти по селах та інші піар-заходи. Без води, яку має Блиставиця, це будівництво є неможливим. Далі, коли там оселяться люди, то діти отримають найближчу школу, саме в Блиставиці.


В подальшому будівництво буде розширюватись, і дійде безпосередньо до Блиставиці. Саме тоді, унікальність та самобутність цього села буде втрачено назавжди.


Справжньою метою поїздок Федорука по навколишнім селищам та селам було і є, підготовка до виборів у Верховну Раду. Обставини складаються так, що він змушений буде балотуватися (тікати за депутатською недоторканістю) по 95-му виборчому округу. Саме до цього округу на найближчих парламентських виборах буде віднесена Буча с навколишніми селищами.


І саме тепер мер Бучі намагається акумулювати ресурс на вибори. Агітуючи за Бучанську ОТГ у своїх гастролях по Бородянському та Вишгородському районах, він не може показати стратегію розвитку сіл в рамках нової ОТГ, бо він просто ії немає. У нього одна мета: втекти з до Верховної Ради, а перед цим прихопити усе що можна. Саме тому він намагається задобрити людей концертами, ліхтарями та лавочками. Купити виборців на «дешеві буси». Маємо підготовку факту великого обману громади, коли хтось хоче виїхати на їхніх плечах, вкравши землю та воду, лишивши людей сам-на-сам з проблемами у вигляді перенаселення, відсутності води, шкіл та лікарень, так як Федорук вже зробив це у Бучі.

На нашу думку потрібно громаді через депутатів Блиставицької сільської ради вплинути на ситуацію, пов’язану з багатоквартирною забудовою ста гектарів землі між Бучею та Блиставицею. Також, у справу мають втрутитися ті небайдужі депутати Бучанської міської ради, які не збираються тікати з міста. Спільними зусиллями тих, хто бачить себе повноцінній громаді, слід зупинити процес багатоповерхової забудови цих ста гектарів. Цим ми зупинимо катастрофу у вигляді інфраструктурного колапсу, яка насувається на нас у зв’язку з перенаселенням. І яка, по вині Федорука, з міста Буча вже почала перекидатися на навколишні села. Саме в наших руках наша доля та майбутнє наших дітей. І ми не будемо ії задарма віддавати в руки аферистів, які хочуть вкрасти все що тільки можна, а потім банально втекти.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите свой комментарий!
Пожалуйста, введите ваше имя