ГПУ спростувала недостовірну інформацію про арешт 890 га в Бучі

0
788

Печерський районний суд столиці не заарештовував 890 гектарів земель загальної території міста Буча. Мова йде лише про арешт земельних ділянок, які були виділені місцевою владою на «своїх осіб», в тому числі й підставних.

Про це йдеться в роз’ясненнях керівника Департаменту Генеральної прокуратури України з розслідування особливо важливих справ у сфері економіки  Володимира Гуцуляка.

За його словами, будь-яка інформація, що прокуратура вже почала подавати судові позови про позбавлення громадян земельних ділянок, на яких люди вже встигли побудувати житло, що судом арештована земля під об’єктами соціальної інфраструктури, м’яко кажучи є недостовірною і розповсюджується з метою суспільного збурення.

Як відомо, така інформація поширюється зокрема під час акцій на підтримку міського голови Бучі Анатолія Федорука проти якого ГПУ розслідує кримінальну справу за зловживання службовим становищем, що виявилося у незаконному виділенні земельних ділянок, що належать до земель лісу першої категорії. Паралельно зараз є факти, коли людям відмовляють в реєстрації прав на нерухоме майно, оформлення спадщини на земельні ділянки тощо, мотивують судовим рішенням та можливими позовами прокуратури. Це робиться з ініціативи саме міської влади Бучі. Людям радятьзвертатися до суду.

Проти Анатолія Федорука Печерським судом обрано запобіжний захід у вигляді нічного домашнього арешту з носінням електронного браслету. 25 жовтня суд вирішуватиме подання прокуратури про відсторонення його з посади на час проведення слідчих дій.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите свой комментарий!
Пожалуйста, введите ваше имя