Горе-журналіст Вікторія Ляховець

0
1358

Спеціаліст першої категорії  Бучанської міської ради Вікторія Ляховець у робочий час займається очорненням політичних опонентів мера Анатолія Федорука.

Пані Вікторія, є посадовою особою органу місцевого самоврядування. Свого часу працювала у прес-службі Київської обласної ради. Має журналістське посвідчення.
Це не заважає їй розповсюджувати в соціальних мережах неперевірену брехливу інформацію про депутата міської ради Олександра Таможнього.  В час, коли вона має виконувати посадові обов’язки, робити перепости замовних публікацій з сайту «Моя Київщина».

Вікторії  Ляховець не сподобалась планована в інформагенстві УНІАН  прес-конференція в якому депутати та громадські активісти з Бучі збиралися розповісти про діяльність на посаді «багаторічного» мера Бучі Анатолія Федорука.

Питання в тому, чому це посадова особа БМР в робочий час за кошти платників податків міста Буча займається розповсюдженням елементарної інформаційної чорнухи? Адже, жоден з пунктів обвинувачень викладений в статті на сайті «Моя Київщина» не підтверджений фактом.

Посадова особа органу місцевого самоврядування має виконувати ввірені їй обов’язки в межах законодавства.

І така поведінка пані Ляховець кореспондується зі званням журналіста та нормами журналістської етики?

Чому міський голова Анатолій Федорук «не бачить» таких порушень які вчиняють посадові особи міської ради? Чи може бажання розправитись з опонентами переходить усі межі і затьмарює розум?

ГАНЬБА ТАКИМ ПРОДАЖНІМ ЖУРНАЛІСТАМ!
Фото зі сторінки Вікторії Ляховець в мережі Facebook.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите свой комментарий!
Пожалуйста, введите ваше имя