ГОЛОС ГРОМАДИ: «Пане Президенте – рятуйте!»

0
1030

«Пречиста Богородице, заступись! Пане президенте – рятуйте!» Із такими гаслами бучанці морально готуються зустріти 14 жовтня 2018 року.

В день потрійного свята – Дня козацтва, Дня української армії та Покрови Пресвятої Богородиці — Президент України Петро Порошенко завітає до Бучі (поговорюють у місті) на відкриття центру патріотичного виховання молоді ПЛАСТ. Бучанці радіють такому високому гостю. Сподіваються, раптом від ока пана Президента мер Бучі Анатолій Федорук не зможе приховати результати свого «господарювання» у місті.

«Дуже добре, що пан Президент приїде до містечка», — говорять бучанці. Можливо Федорук якось підготується до приїзду високого гостя, і людям з цього щось перепаде. Позамітають вулиці, підлатають дороги, аби що.

Як відомо, очільник Бучі, за своє «чиновничиство» навчився приймати президентів. Особливо теплі зустрічі йому вдавались за часів Януковича. Але чому ж тут дивуватись, бучанці не забули (і навряд чи забудуть), що до «перефарбування» Федорук був «біло-блакитним регіоналом» та дерибанив місто з благословення самого «баті».

Згадаємо як то було…

Україна ще довго буде відновлюватись після господарської та політичної діяльності «регіоналів». Вони завжди ішли по трупах, та, дорвавшись до влади, діяли швидко і безапеляційно жорстоко та цинічно. Федорук, не став виключенням. Як тільки він приступив до своїх обов’язків мера, відразу в спокійному містечку Буча розпочалось неспокійне життя. Так, у 2002-му році 890 гектарів лісу, який належить громаді міста, було виведено та переведено в зелені насадження. Думаю, зайве роз’яснювати в деталях для чого це робилося.

Більшість у депутатському корпусі, які вірно служать не громаді Бучі, а Федоруку особисто, до сих пір «освоює» ці землі. Слава Богу, бучанцям вже не сила терпіти того, як їхнє зелене містечко знищується. Тому, минулого року люди згадали про своє конституційне виборче право та активно розпочали відкликати депутатів-запроданців та хабарників з Бучанської міської ради.

До слова, Генпрокуратура, на жаль, свого часу не змогла зупинити Федорука. Хоча, справедливості ради, варто згадати, як Юрій Луценко публічно визнав мера Бучі злочинцем. До того ж, суди по Федоруку ще тривають, і звинувачення з нього поки що не зняті.

Земельні корупційні схеми в містечку до сих пір працюють. Бучанці, наївно сподіваються, що їхнє місто від знищення врятує Президент.

«Якби Порошенко побачив, як замість зеленої Бучі з’являються бетонні багатоповерхівки», — говорять місцеві жителі. Але на жаль, 14 жовтня Президент України цього бачити не буде. Навряд чи Федорук включить такі локації в маршрут екскурсії для високого гостя.

Шкода, що Петро Олексійович не познайомиться з бучанськими тітушками які у рік Революції Гідності за благословення Федорука їздили на «антимайдан», а нині виконують свою «роботу» коли мова йде про забудову зелених зон.

Навряд чи вони будуть покликані головним бучанським чиновником на зустріч із Президентом. Ну хіба що  екс-«тітушня» вже надягла ділові костюми та начіпила маски «самоусвідомлених українських націоналістів». І після такого «оновлення» опинилась серед нормальних людей.

Шкода, що пан Президент приїде саме у вихідний день. Інакше він би зміг на власні очі побачити: що таке освітня реформа «по-федоруківські», коли діти змушені по 35 чоловік у класі вчитись у три (!) зміни та в коридорах.

Шкода, що Петро Олексійович, не зможе оцінити, як Федорук забезпечує 49 статтю Конституції України щодо «охорону здоров’я, медичну допомогу та медичне страхування». Приміщення поліклініки, яку бучанці чекають не один рік, віддали зі згоди мера під офісні центри та розважальні заклади.

Слава Богу, бучанці – люди з міцним здоров’ям. Мабуть це генетична особливість. Тому що, та брудна та ржава вода, яка тече із кранів в домівках – підірве здоров’я і вола, не те що людини.

Про що будуть говорити Президент із мером Бучі – люди навряд чи дізнаються. Але знають напевне, що Федорук, як вже звик, розпіариться на приїзді Президента у Бучу по повній програмі. Не даремно ж він витрачає сотні тисяч на утриманні кишенькових ЗМІ.

Але, сподіваємось, як то в казці пишуть, що правда все таки візьме гору над кривдою.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите свой комментарий!
Пожалуйста, введите ваше имя