Фейковий проект

0
1029

ЩотакеАгенціярозвиткуБучі? В березні цього року гучно було розрекламовано громадську організацію під назвою «Агенція розвитку Бучі». На презентацію міський голова Анатолій Федорук запросив гостей з Києва, голів сільських та селищних рад, які мер бачить у складі БучанськоїОТГ.
Розробником цього проекту регіонального розвитку стала начальник управління економіки Бучанського міськвиконкому, яка станом на цей часвже звільнилася з роботи.
До цих пір, жодних кроків подальшої роботи Агенції розвитку Бучі немає. Відразу ,як тільки цю агенцію народили на світ, були сумніви щодо ії перспектив. Надто багато там помітили схожого з програмними засадами агенцій розвитку Ірпеня та Гостомеля. Представник підприємства «Ютем», взагалі зазначив, що не вірить у співпрацю з владою міста.
Пройшло чотири місяці. А віз і нині там.  В реєстрі громадських організацій не значиться жодної «Агенції розвитку Бучі».
«Так был ли мальчик?» Так почали запитувати люди у соцмережах. Цейчерговий проект бучанськоївладивиявивсяфейком, мильною бульбашкою. Жодної візії та стратегії розвитку міста Буча від агенції не надійшло. Як і проектів розвитку чи залучення інвестицій. Не відомо публічно про засідання цієї організації, яка оголосила, що бере на себе високі зобов’язання з роботи по розвитку міста.
Та й чи може написати програму розвитку Бучі оточення мера, який тільки й вміє, що дерибани бюджетні кошти? Для чого було створювати ще один фейковий, пустий проект під такою гучною назвою?

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите свой комментарий!
Пожалуйста, введите ваше имя