Федорук, де інфраструктура?

0
195

В Бучі в районі торгово-розважального центру «Модуль» швидкими темпами триває будівництво висотних будинків. На скільки тисяч мешканців зросте населення міста після того, як квартири заселять люди, точно невідомо. Проте, відомо достимено, що мешканці новобудов, як тих що зведуть біля «Модуля», так і в інших районах міста,  зіткнуться як проблемами комунікацій, так і з проблемами соціальної сфери.

В Бучі до цього часу не облаштований підземний переїзд через залізницю. Проблеми з водопостачанням та водовідведенням з-за відсутності в місті підприємства водоканалу.
В соціальній сфері ситуація ще гірша. Місто немає повноцінної лікарні. В школах школярі вчаться вже у три зміни. Влаштувати дитину в дитсадок взагалі проблема. Буча з 2007 року отримала статус міста обласного значення, та до цього часу в місті немає віділення поліції та не утворено інстанцію суду.

Міський голова Анатолій Федорук зі своїм оточенням тільки й роблять те, що запускають до міста нових забудовників, які тільки й мають на меті отримати прибуток, а що буде з мешканцями Бучі далі, як їм жити, їх абсолютно не цікавить. Останній такий приклад — це коли мерія погодила початок будівництва (площа забудови 91 га) бізнесмену з Севастополя Казьміну, який нині перебуває в слідчому ізоляторі, СБУ вручили Казьміну підозри у державній зраді та сепаратизмі.

Показово, що сам Анатолій Федорук вже не один раз намагався потрапити до парламенту,від 96-го округу, до якого входить Буча, а вже восени 2014 «пробував удачу» в окрузі 95 сусіднього Ірпеня. За результатами голосування він посів лише трете місце. Отже, напрошується висновок: Анатолій Федорук не бачить свого майбутнього в Бучі, не пов’язує себе з цим містом, попри те що в 2015 році в черговий раз став міським головой, а прагне якомога скоріше втекти до парламенту, в тому числі й за парламентським імунітетом-недоторканістю.

Тільки навіщо містянам такі і проблеми і такий мер? Чому люди мають лишатися заручниками волі чиїхось бізнесових інтересів та політичних амбіцій?

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите свой комментарий!
Пожалуйста, введите ваше имя