Екс-депутат БМР Микола Йощенко підробив печатку Бучанської міської виборчої комісії та виклав фальшиві документів у ФБ (ФОТО)

0
1385

 

Вчора, на сторінці Фейсбук екс-депутат Бучанської міськради Микола Йощенко виклав фотографії «фейкових» підписних листів бучанських виборців, щодо відклику депутата БМР Андрія Подкідишева та назвав Олексндра Таможньго «фальсифікатором».

Підробні документи, екс-депутат виклав, як «доказ» того, що Олександр Таможній наче б то «сфальсифікував» процедуру народної ініціативи щодо відкликання депутата А.Подкідишева, який до речі вимагав хабар (4000 доларів) у малозабезпеченої сім’ї за відведення землі та причетний до деребану «Бучанського межигір’я».

КРИМІНАЛЬНІ ОБОРУДКИ: Андрій Подкідишев вимагає 4000 доларів від інвалідів за отримання землі (ВІДЕО)

Автор посту, М.Йощенко, заявляє, що отримав підписні листи по відклику Подкідишева у Бучанській виборцій комісії.

Голова Бучанської виборчої Комісії Віталій Чернілевський цю інформацію спростовує:

«Інформація, яка розміщена на ФБ, не відповідає дійсності, тому що вона взагалі є абсурдною. Щодо документів, на які посилається автор посту М.Йощенко, Бучанська виборча комісія не надавала. Дійсно, 2 жовтня цього року до комісії надійшов адвокатський запит від адвоката А.Подкідишева з проханням надати документи. Але ми відхилили цей запит, тому що він був оформлений не належним чином».

М.Йощенко виклав фотографії підписних листів за 2017 рік (за якими, свого часу, відкликали з міської ради самого М.Йощенка) та фотографії «документів», щодо відкликання А.Подкідишева. Перше, що кидається в очі, це те що документи за 2017 рік, які до речі Йощенко отримав в суді, прошиті. А документи щодо відклику Подкідишева – не прошиті. Це важливий факт, який підтверджує, що підписні листи по Подкідишеву не є справжніми і вже точно не були отримані у виборчій комісії. Адже, за законом пакет таких документів передаються на розгляд виборчої комісії лише у прошитому вигляді (фото нижче).

«Є підстава вважати, що ці документи, які були опубліковані в соціальній мережі на сторінці Йощенко, щодо відклику Подкідишева – фальшиві. Печатка, яка видніється на фото документів суттєво відрізняється від справжньої печатки — печатка виборчої комісії», — пояснив голова Бучанської виборчої комісії Віталій Чернілевський.

Цікаво, що фото документів за 2017 рік щодо відклику самого Йощенка сфотографовані повністю і печатку можна дуже чітко розгледіти. Якщо ж говорити про «документи» по Подкідишеву, то на жодній із фото печатка не відображена повністю.

Увагу привертає одна деталь. На печатці (з фото Йощенко) зображена п’ятикутна «зірочка» із загостреними кінцями. На оригінальній печатці – зображена п’ятипелюсткова «ромашка». Саме ця деталь викликає сумніви у голови виборчої комісії (фото нижче).

Як відомо, М.Йощенко є генеральним директором ТОВ «Типографія клякса». Тому підробити печатку для нього не проблема. Але це так до слова. Повернемось до фактів.

У своєму пості М.Йощенко пропонує порівняти підписні листи «за 2017 рік з матеріалами отриманими з комісії у 2018 році» та запевняє що «одні і ті ж самі особи, які прийняли участь у відкликаннях, дивним чином за рік змінили почерк та підпис. Також списки по відкликанням виявились майже ідентичні, тобто в схемі задіяні одні і ті ж самі особи». «Особи», яких він називає підставними – це Дзюбинський та Африканова. Мовляв, їхні підписи не є справжніми.

Надаємо, документи, складені при перевірці в присутності двох поліцейських, які доводять, що підписи Дзюбинського та Африканової – є дійсними та належать саме цим особам (фото нижче).

Як відомо, екс-депутати БМР Йощенко, який був відкликаний за народною ініціативою минулого року програв суди у всіх інстанціях.

Крім того, по Йощенко та Гарбузу відкриті кримінальні впровадження, які внесені до ЄРДР, щодо присвоєння владних повноважень. Як відомо, після відкликання з бучанської міськради цих депутатів у 2017 році, вони протягом 4 місяців вводили в оману людей, та представлялись діючими депутатами і навіть намагались втручатись в роботу ради.

Якщо уважно подивитись на пост Йощенка у фейсбуці, то зрозуміло, що ні Гарбуз, ні сам Йощенко своєї поведінки не змінили. Погрози, образи та безпідставні звинувачення так і залишились в «арсеналі» екс-депутатів.  «Перехід на особистості» —  ставить під сумнів адекватність автора посту – М.Йощенка.

Крім того, під час зборів виборців що відклику Подкідишева (у вересні цього року) Йощенко вів себе, м’яко кажучи «по-хуліганські».

Як відомо, минулого року під час відклику Йощенка та Гарбуза, останні вдавались до погроз в адресу членів комісії та виборців.

«Що Йощенко робив минулого разу коли його відкликали? Вони на вході погрожували кримінальною відповідальністю виборцям, погрожували членам комісії кримінальною відповідальністю, — розповідають очевидці минулорічних подій (з етичних міркувань та згідно Закону України «Про інформацію» особа не називається), — Тобто вони свій стиль погроз не змінили. Люди-виборці писали заяви до поліції на Йощенка та Гарбуза. Тому що вони погрожували у всій красі. Під час самих зборів Йощенко вів себе по-хамські та виривав підписні листи.»

На думку членів виборчої комісії, пост з фотографіями підробних підписних листів – це спроба Йощенка зірвати перевірку підписних листів щодо відклику А.Подкідишева, яка вже розпочалась та передбачає присутність двох поліцейських.

І на останок, вводити в оману не лише виборців, а й правоохоронців – це вже традиційно для «поведінки» Йощенка. Свого часу, екс-депутат звернувся до СБУ із заявою, що мовляв на зборах щодо його відклику за народної ініціативи були присутні громадяни РФ. Представники. СБУ провівши перевірку, не знайшли підтвердження його заяві.

 

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите свой комментарий!
Пожалуйста, введите ваше имя