Депутати в Бучі звітували перед виборцями: не обійшлося без скандалу

0
829

12 листопада депутати Бучанської міської ради звітували перед виборцями за рік роботи.

Депутати Олександр Таможній та Руслан Данюк відзвітували в приміщенні Центру творчості. Як написав на своїй сторінці Олександр Таможній: Відбувся звіт перед виборцями. Звітували про те, що зроблено, про роботу приймальні, кількість звернень. Отримав деякі доручення на майбутнє. Дякую громаді за конструктивну розмову та за підтримку!

В школі №3 прийшли поспілкуватися з громадськістю депутати Олег Черненко, Людмила Сусліна, Олена Березинець та Ганна Крупа. Виборців більш за все цікавило обрізка дерев та кущів, заміну поштових скриньок, отримання депутатського акту. Підіймалося також питання створення комфортного переходу через залізницю біля Бучанського залізничного вокзалу та перенесення ближче до пішохідного переходу через колії зупинки громадського транспорту.

В будинку культури на Склозаводській перед виборцями звітували депутати Бучанської міської ради Микола Йощенко, Олексій Гарбуз, Сергій Мостіпака та Ніна Хуторянська. Тут люди хотіли почути від обранців про ремонт дорожнього покриття на вулицях Яблунській та Остапа Вишні, про вуличне освітлення, ремонт під’їздів та депутатські акти.

В мережі Facebook журналіст місцевого видання Зореслав Замойський виклав відео з депутатського звіту на Склозаводській. На цьому відеозаписі видно як депутат Микола Йощенко по-хамські відповідає на запитання виборців, ображає їх та поводить себе не гідно статусу депутата місцевої ради. Після зборів люди у розмовах задавалися питанням чи існує механізм відкликання таких депутатів?


Зореслав Замойский
 добавил 2 новых видео.

12 ноября в 23:56 ·

Довелося побувати сьогодні на звіті депутатів Бучанської міської ради на Склозаводській. Було чотири депутати: Сергій Мостіпака, Микола Йощенко, Олексій Гарбуз та Ніна Хуторянська.

Зустріч тривала дві години. З самого початку мене здивувала поведінка депутата Миколи Йощенка. Він почав звинувачувати суддю Печерського районного суду в упередженості, говорити що на самого суддю Вячеслава Підпалого заведена кримінальна справа і він не може бути об’єктивним, що мера Бучі намагаються політично знищити і тому подібне. Про все але не про конкретні справи зроблені ним для людей.

Далі депутат почав відповідати на запитання виборців. Погляд на людей зверхній, весь час перебиває того, хто ставить питання. Весь час намагається когось принизити.Таке враження, що він не слуга народу, а над народом. Ряд таких моментів можна побачити на відео.

Одна жінка не витримавши важкого діалогу з паном Йощенком покинула залу Будинку культури сказавши, що в неї від такої розмови стало погано з серцем.

Ще одна жінка, підіймала питання по благоустрою вулиці Остапа Вишні, депутат прямо заявив, що ця вулиця не така велика щоби бути в пріоритеті. «Не можу, не маю повноважень» — такі слова звучали протягом двох годин звіту.

Олексій Гарбуз сказав що колапсу в місті немає, фінансові рахунки не заблоковані. Тоді чому цей депутат на сесії БМР 7 листопада голосував за звернення до Президента та парламенту про загрозу місцевому самоврядуванню та створений слідчими органами колапс?

Це не перший звіт на якому мені доводилося бувати. Але від такого звіту, який я побачив сьогодні в Бучі, в Будинку культури на Склозаводській, в мене лишилися далеко не найкращі враження стосовно місцевих обранців народу.

Коли я залишав Будинок культури, то почув від обурених людей, які розходилися: «Навіщо нам такий депутат як Йощенко? Розмовляє як з худобою. Відкликати його потрібно, чим швидше тим краще».

А дійсно, чи існує процедура відкликання за ініціативою виборців таких депутатів як Йощенко і наскільки реально ії реалізувати?

Начало формы

НравитсяЕще реакции

КомментарийПоделиться

20Lyudmila Legrann, Владимир Попереченко и еще 18

4 публикации

Комментарии: (7)

Комментарии

Татьяна Шатохина Зореслав про отзыв депутатов надо обговорит в эфире Портал Ирпеня , надо отзывать в Ирпене многих , у нас Страховский депутат мы хотим его гнать в шею , занимается только своим строительным бизнесом .

Не нравится·Ответить·4·13 ноября в 8:59

Елена Герасименко Є процедура відкликання. Виборці можуть ініціювати та організувати цей процес. Але, останнє слово за партією, висуватиме якої є цей депутат.
Тобто, не просто, але можливо. І, відео додати, до аргументтів))

Не нравится·Ответить·2·13 ноября в 9:27

Неля Лавровская простой вопрос: зачем этот человек шел в депутаты?

Не нравится·Ответить·5·13 ноября в 11:13

Неля Лавровская ответила · 2 ответа

Лаврентий Кухалейшвили Ініціатива відкликання депутата є, а ось наскільки це реально зробити не скажу бо прецедентів ще не було

Не нравится·Ответить·2·13 ноября в 15:37

Oleksandr Kolesnyk·5 общих друзей

Хтось може сказати, чи є в Бучі не корупційні депутати?

Нравится·Ответить·1·13 ноября в 16:56

Lyudmila Legrann Дякую, що поділилися враженнями. Цікаво було б почути думку самого Йощенка про свою зустріч з виборцями.

Не нравится·Ответить·2·13 ноября в 18:54

Юлия Касьян Это позор настоящий, а не депутат.

Не нравится·Ответить·1·13 ноября в 19:02

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите свой комментарий!
Пожалуйста, введите ваше имя