Депутата Миколу Йощенка поліція зупинила п’яним за кермом

0
796

Депутат Бучанської міської ради Микола Йощенко був затриманий нарядом поліції за керуванням авто в нетверезому стані.

Про це повідом на своїй персональній сторінці в мережі Facebook ірпінський журналіст Зореслав Замойський:https://www.facebook.com/zoreslav.zamojskij/posts/1035678286576443?pnref=story

Через таких п’яниць гинуть люди

В четвер, 26 січня мені довелося стати свідком дуже цікавих подій. До мене зателефонували знайомі і повідомили, що в Бучі на розвороті вулиці Вокзальній у напрямку Ірпеня, наряд поліції зупинив автомобіль марки «Мітцубісі», що належить депутату Бучанської міської ради Миколі Йощенку.

Коли я прибув на вказане місце події, я побачив авто депутата та поліцейську патрульну машину. З автівки поліції вийшов Микола Йощенко , і пішов до свого «Мітцубісі» забрати якісь папери. Я попрохав його прокоментувати ситуацію, пан Микола сказав, що причина зупинки його правоохоронцями у брудних номерних знаках на його машині, швидко сів до поліцейської машини і вона рушила.

З поведінки депутата було видно, що він перебуває в стані алкогольного сп’яніння. Мені здалося, що патрульна машина повезла депутата до лікарні на освідування. Тому, я теж рушив до лікарні. Так і сталося. Депутата відвезли для експертизи на наявність стану алкогольного сп’яніння.

Спілкуючись з депутатом під час очікування результатів експертизи почув багато цікавого. Він зокрема казав, що за ним «стоять поважні і впливові люди», зокрема, і міський голова Анатолій Федорук.

Отримавши акт експертизи, пан Микола дав мені коментар, в якому сказав, що у нього в крові алкоголю не виявлено, і він спокійно вирушає до дому. Слід зауважити, що сам процес освідування затягнувся на півтори години, мабуть що справу затягували спеціально. А сам лікар, який проводив процедуру, категорично відмовився давати коментарі.

Сьогодні зі своїх джерел в лікарні, я отримав фотокопію протоколу медичного огляду М.М. Йощенку стосовно вживання ним алкоголю з якого чітко видно, що пан Микола збрехав. У протоколі вказано у результатах дослідження: 0,8 проміле алкоголю, а у висновку огляду: алкогольне сп’яніння. Це попри те, що експертизу намагалися затягнути, та певно що «вирішити справу».

Микола Йощенко став особливо відомим коли по-хамські поводився з виборцями під час минулорічного звіту в Бучі на Склозаводській. Також, є інформація, що він вже неодноразово затримувався поліцією за водіння в нетверезому стані.

Звідси питання: чи можуть люди, які п`яні сідають за кермо, наражають на небезпеку життя та здоров’я представляти інтереси мешканців у міській раді Бучі? До речі, в країнах, які відносять до розвинутих демократичних, депутати самі добровільно складають мандат у випадку таких подій.

Журналіст виклав відео подій та фотокопії висновку медичної експертизи з якої видно, що депутат перебував за кермом у нетверезому стані.

Микола Йощенко восени минулого року став відомий через свою хамську поведінку під час звіту депутатів БМР в районі Склозаводська міста Буча. Також, він був помічений на мітинг в підтримку Бучанського міського голови Анатолія Федорука, який зараз перебуває під кримінальним переслідування за незаконне відчуження земель лісового фонду.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите свой комментарий!
Пожалуйста, введите ваше имя