Депутат міської ради Бучі Микола Йощенко всіляко намагається затянгнути процес у справі пияцтва за кермом

0
229

Депутат Бучанської міської ради Микола Йощенко продовжує під будь-якими приводами затягувати справу, яка знаходиться на розгляді в Ірпінському міському суду стосовно його перебування за кермом в нетверезому стані.

Як відомо, 26 січня поточного року депутата зупинила поліція. Він перебував за кермом власного авта в стані сильного алкогольного сп’яніння. Широкого розголосу справа набула завдяки матеріалам наданим в мережах журналістом Зореславом Замойським https://www.facebook.com/zoreslav.zamojskij/videos?lst=100004028447421%3A100004028447421%3A1492721690
Також відомо, що Микола Йощенко вже тричі притягувався до відповідальності за водіння в нетверезому стані.

Розгляд справи в суді весь час переноситься з причин заміни захисників. Чергове засідання головуюча у цій справі суддя Яна Шестопалова призначила на 12.00, віворка 25 квітня. Проте знову засідання може не відбутися з причини долучення до справи ще одного захисника.

Подібна схема застосовувалась і у справі Бучанського міського голови Анатолія Федорука та секретаря БМР Василя Олексюка. Микола Йощенко заявляв, що є людиною «команди мера Федорука». Також він був помічений у пікетах на захист Федорука-Олексюка перед Печерським районнимм судом Києва у дні коли слухалася справа останніх.

Риторичне питаня: скільки ще пан депутат буде наражати на небезпеку життя та здоров’я людей сідаючи напідпитку за кермо, і коли нарешті суддя зможе почати розгляд справи останього «подвигу» депутата по суті?

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите свой комментарий!
Пожалуйста, введите ваше имя