Чергова сесія в Бучі: забудова в центрі та гроші на майбутню гімназію

0
475

У четвер, 27 квітня в Бучі відбулася чергова 28-я сесія міської ради.
Найбільш резонансним питанням черги денної стало «Про затвердження матеріалів «Детальний план території орієнтовною площею 6,7 га для розміщення багатоповерхової житлової забудови, закладів громадського призначення та охорони здоров’я в межах пішохідної алеї, вулиць Островського, Польова, Енергетиків та бульвару Богдана Хмельницького в місті Буча Кївської області».

Громадськість задала питання міському голові, в тому числі, і чому влада не помічає проблем з водопостачанням та транспортною роз’язкою, що можуть стати наслідком реалізації цього проекту забудови.

В результаті депутати схвалили пропонований проект рішення. Чим для  міста та містян скінчиться забудова, що перевершила усі прийнятні для населенного пункту такої категорії масштаби люди відчують вже невдовзі.

Далі депутати проголосували за фінансування будівництва нової гімназії. Згідно цього рішення було виділено 3 мільйони гривень. Загалом на об’єкт обіцяють виділити 8 мільйонів.

Депутати також розглянули й інші питання, зокрема щодо штатної чисельності міського відділу освіти, штатні розписи комунальних підприємств  та будівництва дитячого садка на вулиці Лесі Українки.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите свой комментарий!
Пожалуйста, введите ваше имя