Бучанська партія влади проти центральної влади?

0
617
За час перебування у сьомому скликанні Бучанської міської ради депутати фракції президентської партії «Блок Петра Порошенка» жодного разу не задекларували бачення подальшого розвитку міста. Не чути було про це, ані від голови місцевої партійної організації Людмили Войналович, ані від членів фракції. Більш того, Людмила Войналович, яка свого часу перебувала в Партії регіонів, і як член дільничої виборчої комісії брала участь у фальсифікації виборів за вказівкою мера Анатолія Федорука, понині активно голосує на сесіях за вказівками екс-регіонала Анатолія Федорука. І інші депутати від БПП також голосують в унісон з керівником фракції.

Як приклад, можна навести голосування за забудову частини території міської лікарні багатоповерховими будинками. Не декларуючи перспектив розвитку міста, а лише беручи участь в грабунку головного ресурсу міста, яким є земля, ці депутати фактично дискредитують партію, в назву якої входить ім’я президента.

В той час коли Генеральна прокуратура розслідує кримінальну справу стосовно розкрадання мером Анатолієм Федоруком сотень гектарів земель лісу першої категорії, депутати від Блоку Петра Порошенка в Бучі неодноразово брали активну участь в акціях на підтримки екс-регіонала Анатолія Федорука, як-то  під стінами Генеральної прокуратури та Адміністрації Президента, висловлючи свій протест Президенту, під  Печерським районним та Апеляційним судами міста Києва, перекриття Варшавської та Житомирської трас, мітингів в Бучі.

Як приклад, на фото в синьому капюшоні кандидат від БПП на останніх місцевих виборах Ірина Корольова.Під зеленою парасолькою голова осередку Блоку Петра Порошенка в місті Буча Людмила Войналович.

А на цій фотографії депутат Бучі від БПП Микола Григорусь.

До якого часу депутати від президентської партії в Бучі будуть так нахабно ігнорувати інтереси виборців, які довірили  їм свої мандати, дискретувати їмідж партії  а натомість йти в одній упряжці з екс-регіоналами та дерибанщиками землі?

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите свой комментарий!
Пожалуйста, введите ваше имя