Бучанська міська рада провела чергове засідання, створена важлива для ветеранів структура

0
665

До розгляду було винесено понад 60 проєктів рішень. Та найголовнішим рішення було ухвалення про створення Ради учасників АТО/ООС.

На сесії, яка відбулася сьогодні, 23.04.2020, було ухвалене рішення про створення Ради учасників антитерористичної операції/операції об’єднаних сил та членів сімей загиблих учасників антитерористичної операції/операції об’єднаних сил при Бучанській міській раді

Рада буде постійно діючим колегіальним консультативно-дорадчим органом при Бучанській міській раді.

Затверджено положення про Раду, та її склад. Серед головних завдань будуть:

— Організація обговорення актуальних питань соціального захисту учасників антитерористичної операції та членів сімей загиблих учасників антитерористичної операції.
— Координація надання допомоги з вирішення питань лікування, реабілітації, соціального захисту, адаптації, професійної підготовки (перепідготовки), здобуття освіти, забезпечення майнових прав, надання правової та іншої передбаченої законодавством допомоги учасникам АТО та членам їх сімей, їх інформування із зазначених питань.
— Подання обов’язкових для розгляду пропозицій щодо підготовки проектів актів з питань соціального захисту учасників антитерористичної операції та членів сімей загиблих учасників антитерористичної операції
— Взаємодія з органами місцевого самоврядування, органами виконавчої влади та роботодавцями щодо працевлаштування, навчання учасників антитерористичної операції та членів сімей загиблих учасників антитерористичної операції.

До складу Ради входять представники громадських, благодійних, волонтерських організацій, інших інститутів громадянського суспільства, представники виконавчих органів Бучанської міської ради, представники військових формувань, розміщених на території Бучанської міської об`єднаної територіальної громади, представники правоохоронних органів та інших, які мають у своєму складі осіб, що виконували завдання в районі антитерористичної операції та отримали у зв’язку з цим статус учасника бойових дій.

До складу Ради входять також входять :

— Секретар Бучанської міської ради та перший заступник Бучанського міського голови.
— Голови постійних депутатських комісій: з питань охорони здоров`я, соціального захисту, екології та проблем Чорнобильської катастрофи; з питань містобудування та природокористування; з питань транспорту, зв`язку, торгівлі та побутового обслуговування; з питань соціально-економічного розвитку, підприємництва, житлово-комунального господарства, бюджету, фінансів та інвестування; з питань освіти, культури, спорту, справ молоді та гуманітарних питань.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите свой комментарий!
Пожалуйста, введите ваше имя