Буча відсвяткувала день міста

0
1067

В суботу та неділю, 24 та 15 вересня місто Буча святкувала свій 115-й день народження. З цього приводу проводилися офіційні та святково-розважальні заходи.

Міський голова Анатолій Федорук вітаючи бучанців на офіційній сторорінці Бучанської міської ради в мережі Facebook зазначив: Вітаю Вас із 115 річницею народження міста!

Безумовно в такий святковий день кожен з нас відчуватиме себе частиною великої родини. Адже це свято об’єднує усіх, кому дороге місто – його вулиці, будівлі, сквери і парки, його героїчне минуле і трудове сьогодення. Ми з вдячністю згадуємо всіх, хто творив його славетну історію, збагачував традиції, боронив від ворога, а потім розбудовував. Подяка ветеранам і надія на молоде покоління, яке вже має свій почерк для написання новітньої сторінки в історії Бучі.

До дня міста на двох почесних громадян Бучі стало більше. За результатами рейтингового голосування, що було проведено серед мешканців Юрій Хоменко та Василь Якобінчук відтепер носитимуть це почесне звання.

Також збільшилося число міст-побратимів. Польське місто Пшина побраталася з Бучею. За словами бургомістра Пшині Даріуша Скроболя: «Цим актом братерства ми поклали великий початок справ, які будуть корисними для мешканців українського та польського міста».

Старт свята почався з залізничного вокзалу. Власне, саме поява залізничної станції Буча й стало початком історії міста. На привокзальній площі відбувся показовий виступ колективу бутанських барабанщиць та стартував вело карнавал.

Далі в міському парку в присутності місцевих жителів та гостей, в їх числі були й гості з міст-побратимів Ковеля, Тячева, Бучі (Угорщина), Сілезького воєводства (Польща), була відкрита основна частина свята.

В своєму виступі перший заступник голови Київської обласної ради Володимир Майбоженко зокрема зазначив: «Буча зараз є по-справжньому європейським містом. Таких міст на Київщині поки що небагато. Але є дуже гарний приклад для інших, і цей приклад – Буча».

Відбувся великий святковий концерт. Особливі оплески отримав виступ гурту «Брейвіс».

Святкування супроводжувалося різноманітними розважальними програми та цікавими конкурсами.

В неділю святкування продовжилося в центральному міському парку. Ввчері на Київській площі відбувся концерт київської групи «Дзідзьо».

До вітання з днем міста долучилися і громадські діячі. Так, голова  ГО «Нова Буча» Олександр Таможній у своєму вітанні побажав бучанцям щастя та процвітання і щоб умови життя в місті була такими щоби кожен мешканець пишався Бучею.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите свой комментарий!
Пожалуйста, введите ваше имя