Апеляційний суд скасував рішення про відсторонення з посади секретаря Бучанської міськради Василя Олексюка

0
667

8 листопада Апеляційний суд міста Києва скасував рішення Печерського районного суду столиці від 25.10.2016 р. про відсторонення Василя Олексюка з посади секретаря Бучанської міської ради.

Як вже повідомлялося п. Олексюк є фігурантом кримінальної справи про перевищення службових повноважень посадовими особами БМР,  внаслідок яких були відчуженні сотні гектарів земель лісу першої категорії. Ділянки земель лісу переводились на підставних осіб, згодом вони отримували статус земель забудови. 12 жовтня слідчі департаменту боротьби з економічною злочинністю ГПУ вручили Василю Олексюку підозру. Згодом Печерський суд обрав для нього міру запобіжного заходу у вигляді домашнього арешту в нічний час з носінням електронного браслету.

Відсторонення з посаду та домашній арешт суд застосував також і до головного фігуранта кримінальної справи – Бучанського міського голови Анатолія Федорука.

І ось сьогодні суд вищої інстанції прийняв рішення, що секретар ради може повернутися до виконання посадових обов’язків. Звідси питання: це команда мера Федорука «почала вирішення справи» в судах?  Чи це вже почали «домовленості» на етапі слідства з прокуратурою?

Раніше, в ряді прямих ефірів на центральних телеканалах Генпрокурор Юрій Луценко заявляв, що слідчі прокуратури вже зібрали достатню доказову базу проти керівників мерії Бучі, що справа буде доведена до кінця, висновки викладені в обвинувальному і передані до суду.

Після прийнятого 8 листопада  рішення суду апеляційної інстанції, виникають сумніви в перспективі доведення до логічного кінця справи Федорука-Олексюка і що нечисті на руку посадовці понесуть заслужене покарання.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите свой комментарий!
Пожалуйста, введите ваше имя