Анатолію Федоруку не потрібен правопорядок у Бучі?

0
372

Міському голові Бучі Анатолію Федоруку невигідна поява в місті повноцінних структур по охороні правопорядку.

Вже неодноразово у ЗМІ зверталася увага, що попри те, що місто вже десять років має статус обласного значення, до цього не створенно міське управління поліції. І Бучу продовжує обслуговувати управління поліції з сусіднього Ірпеня.

В той час, як у Ірпені створено і повноцінно функціонує комунальне підприємство «Муніціпальна варта», до обов’язків якого входить підтримка безпеки та надання допомоги  громадянам, https://www.youtube.com/watch?time_continue=3745&v=tV0jjXwkDxI у місті, в Бучі міський голова відмовився від створення подібного КП.
В той же час у місці діє так звана «Бучанська варта». За своїм статусом вона являє собою звичайне громадське об’єднання. Воно було зареєстровано нинішнім секретарем Бучанської міської ради Василем Олексюком. Для участі у цій «варті» були залучені ряд осіб з сумнівним минулим. Там  є особи які мають по декілька судимостей за кримінальні злочини. Навіть самого Василя Олексюка, мати загиблого Романа Перекопського, звинуватила в участі у вбивстві ії сина. https://www.youtube.com/watch?v=fFEaAvERCgo
Згідно законодавства, до структур пов’язаних з охороною правопорядку та сприянню правоохоронним органам, приймаються виключно особи,які не мають судимостей, не притягалися до кримінальної відповідальності та мають відповідні медичні висновки про стан здоров’я.

В травні 2016 року Бучу сколихнув скандал зі смертю Германа Мельниченка. Спочатку було оголошено що причиною його смерті став гострий менингіт. Проте невдовзі, за втручання прокурора, була порушена кримінальна справа про нанесення тяжких тілесних ушкоджень, що спричинили смерть потерпілого. Відомо, що останніми з ким контактував при житті Герман, були учасники саме «Бучанської варти».

http://proua.com.ua/nasil-nik-i-ubijtsa-vasilij-oleksyuk-pr.html
Мабуть меру Анатолію Федоруку та його оточенню (серед якого є люди, які були судимі та обвинувачувалися у криміналі)  дуже вигідна ситуація, коли місто з постійно зростаючим населенням лишається без повноцінних органів покликаних здійснювати правопорядок, бо як інакше можна розуміти факт, що Анатолій Федорук роками нічого не робить для того щоби почати вирішувати  питання безпеки мешканців міста?

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите свой комментарий!
Пожалуйста, введите ваше имя