Анатолій Федорук та Василь Олексюк знову порушують закон

0
1102

Керівництво Бучанської міської ради продовжує грубо порушувати чинне законодавство. Це яскраво проявилося під час чергової сесії БМР 29 червня.

Відкриваючи засідання міський голова Анатолій Федорук відверто проігнорував факт, що виборці міста відкликали двох депутатів. Територіальна виборча комісія погодила процедуру відкликання, і ухвалила рішення про входження двох нових депутатів, офіційно повідомивши про це міську раду. А депутати набувають повноважень з моменту оголошення територіальною виборчою комісією рішення про визнання їх депутатами.
Анатолій Федорук заявив, що готовий заслухати прибулого на сесію представника ТВК чомусь лише наприкінці сесійного засідання в «Різному». Більше того, мер самочинно вирішив не враховувати під час сесійних голосувань голоси нових депутатів Івана Олійнича та Дмитра Коржа, а рахувати голоси вже відкликаних Миколи Йощенка та Олексія Гарбуза.

Депутат Олександр Таможній у своєму виступі звернув увагу міського голови та секретаря БМР про недопустимість такого відвертого ігнорування закону. Проте керівництво ради пропустило слушне зауваження мимо вух, і лічильна комісія під головуванням Людмили Войналович, порушуючи закон, продовжувала рахувати голоси вже відкликаних депутатів.

Нагадаємо, екс-регіоналка, а нині керівник Бучанського міського осередку «Блоку Петра Порошенка» Людмила Войналович намагалася перешкоджати зборам громадян стосовно відкликання депутатів Йощенка та Гарбуза.

Коли черга дійшла нарешті до обіцяного мером «Різного», то Анатолій Федорук вирішив зробити перерву в сесійному засіданні на …невизначенний час, при цьому він став посилатися на якісь хакерські атаки та збої в комп’ютерних системах, хоча достатньо було лише заслухати представника ТВК, якому головуючий за засіданні постійно відмовляв у слові.

Таким чином на сесії 29 червня головуючий Анатолій Федорук перевищив свої посадові обов’язки, коли зумисно використовуючи своє посадове становище він не допускав предстаника ТВК оголосити на сесії рішення про припинення повноважень М. Йощенка і О. Гарбуза та про  набуття І. Олійничем та Д. Коржем депутатських повноважень. У разі якщо пан Федорук підпише й протокол цього засідання, то це можна кваліфікувати, як ще один кримінальний злочин — службову підробку.

Депутати, які були на цьому засіданні у складі лічільної комісії зловживали своїм становищем, коли враховували голоси вже відкликаних депутатів, а також вчиняли службову підробку, коли вносили до протоколу засідання недостовірні данні стосовно голосування.

Нарешті, у діях екс-депутатів Миколи Йощенка та Олексія Гарбуза яскраво видно таке діяння, що підпадає під Кримінальний кодекс, як присвоєння владних повноважень. Оскільки, вони будучи офіційно повідомленими про позбавлення мандатів внаслідок відкликання, продовжували голосувати на сесійному засіданні.

Про вказані вище факти зроблені відповідні звернення до поліції, яка вже задокументувала факти подій на сесії БМР 29 червня та відкрила відповідне провадження.

Слід зауважити, що мер Анатолій Федорук тільки-но почув, що прибув наряд поліції для документації правопорушень на сесії, відразу втік з місця події.

Анатолій Федорук, Микола Йощенко та Олексій Гарбуз намагаються дурити людей розповідями про те, що начебто є рішення Окружного адміністративного суду Київської області, яким зупинено рішення ТВК. Це відверта брехня. Є рішення суду лише стосовно події, якої на засіданні ТВК не було взагалі.

Як відомо, нині міський голова Бучі А. Федорук та секретар БМР В. Олексюк є фігурантами гучної кримінальної справи, як розслідується Генеральною прокуратурою України. В матеріалах цієї справи вбачається зловживання посадовим становищем, в наслідок якого з державної власності, були виведені сотні гектарів земель лісового фонду. А Генеральний прокурор Юрій Луценко заявляв в ефірі центрального телеканалу, що керівництву Бучанської міської ради буде краще піти на співпрацю зі слідством.

Проте, як бачимо з подій, четверга, 29 червня, Анатолій Федорук на співпрацю зі слідством не пішов, і навіть продовжує скоювати нові правопорушення на очах депутатського корпусу та громадськості.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите свой комментарий!
Пожалуйста, введите ваше имя