7 листопада відбулася чергова сесія Бучанської міської ради

0
528

7 листопада  в приміщення міського Будинку культури відбулася чергова двадцята сесія Бучанської міської ради. На початку засідання виступила керівник регламентної комісії Катерина Ціп’ящук, яка повідомила, що необхідно обрати з депутатського корпусу головуючого на сесії. Така потреба з’явилася тому, що і міський голова Анатолій Федорук, і секретар БМР Василь Олексюк,  в рамках розслідування кримінальної справи є відстороненні від посади, і не відповідно не мають права головувати на сесіях як посадові особи.

Депутати внесли дві кандидатури:  Івана Окоєва та Василя Олексюка. За результатами голосування Василь Олексюк був обраний головуючий на сесії. Як говориться, не вдалося поголовувати  в якості секретаря ради, то вдалося поголовувати як рядовому депутату.

Далі було оголошено, що перший заступник міського голови Ярослав Добрянський, заступники міського голови  Олександр Смолькін та Лариса Матюшенко написали заяви на звільнення з посади за власним бажанням. Депутати задовольнили ці заяви. Враховуючи те, що керуюча справами БМР Галина Сурай звільнилася ще у вересні, а мер  Анатолій Федорук і секретар ради Василь Олексюк відсторонені від посади в рамках розслідування кримінальної справи, апарат Бучанської міської ради на данний час фактично залишився  без керівництва.

Депутатами також, було затверджено графік звіту перед виборцями на округах.  

Далі було схвалено питання виділення для цілей забудови 1,4 гектарів землі ГО «Всеукраїнська рада ветеранів АТО».

Депутатська більшість  прийняла звернення, в якому в черговий раз заявляється «про тиск на місцеве владу в Бучі» і містяться прохання «захисту від спроб знищення місцевого самоврядування».

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите свой комментарий!
Пожалуйста, введите ваше имя