30 гектарів землі садового кооперативу «Берізка» хочуть віддати під забудову: садибну або багатоквартирну?

0
1192

28 листопада відбудуться громадські слухання стосовно приєднання території садового товариства «Берізка» до міста Бучі. Територія цього садового товариства знаходиться  Антоновича, Мельниківської, Зеленої,Волошкової в Бучі.

Темою слухань є зміна детального плану території  площею 30 гектарі з переведенням вказаної території під садибному забудову. Замовником цього проекту вказана Бучанська міська рада, виконавцем – ТОВ «Ладопроект».

Тим часом в Інтернеті та містом гуляє інформація, що справжня мета даних змін до детального плану території,  є саме подальше переведення земель «Берізки» під забудову, недарма вказано виконавцем будівельного проекту ТОВ «Ладопроект», який вже готовий реалізувати мінімум чотири проекти з забудови понад двохсот гектарів земель у місті.

Мова йде зокрема і про забудовні проекти пана Казьміна. Цей виходець з міста Севастополь зараз перебуває в слідчому ізоляторі за підозрою у скоєння тяжкого злочину проти держави. Сприяння реалізації проектів п. Казьміна прямо пов’язують з міським головою Бучі Анатолієм ІФедоруком.

Немає поки що відповідних коментарів і з боку Бучанської мерії. Мабуть там більш занепокоєнні вирішенням судових справ міського голови Анатолія Федорука та секретаря БМР Впасилю Олексюка, які перебувають зараз під слідством за перевищення посадових обов’язків, та в рамках слідчих дій відстороненні від своїх посад.

Для зацікавлених повідомляємо, що громадські слухання по «Берізці» відбудуться у понеділок, 28 листопада за адресою: м. Буча, вул.. Енергетиків,12, приміщення Бучанської міської ради. Кінцевий термін подачі пропозицій до 26 листопада. Реєстрація пропозицій проходить у Центрі надання адміністративних послуг БМР.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите свой комментарий!
Пожалуйста, введите ваше имя