10 причин чому я підтримую мера Анатолія Федорука

0
304
Місто Бучу розділяє на дві частини Варшавська траса. По цій автомагістралі щоденно проходять десятки тисяч автомобілей. Рівень викидів вихлопних газів в десятки раз перевищує усі допустимі норми. І перше, що зробив Анатолій Петрович Федорук, коли прийшов до влади, це побудував об’їздну дорогу. І тепер  в місті не має цієї проблеми. Люди стали дихати чистим повітрям.
Далі Анатолій Петрович зайнявся проблемою залізничного переїзду. І дякуючи його зусилям з’явився підземний переїзд, і тепер немає черг з автомобілей довжиною в кілометр.
В місті побудовані нові школи та дитячі садочки. І тепер школярі не навчаються в три зміни, а в дитсадках немає черг.
В Бучі завдяки меру зникли проблеми з водою. З’явилиси нові свердловини та станції очищення води, і в кранах бучанців чиста та безпечна вода.

http://www.donnews.ru/resize/480/-/media/images/2016/09/17/%D0%B2%D0%BE%D0%B4%D1%8B.jpg

В автопарку комунального господарства міста наявні сучасні машини. Завдяки чому, зимою  в місті немає проблем зі своєчасним прибиранням снігу. І люди не потрапляють в аварії через ожеледицю та снігові замети на дорогах.
Також вчасно зрізують аварійні дерева, що становлять небезпеку для людей та їх майна.
Також за роки свого мерства Анатолій Петрович не вкрав  жодної сотки землі. Дякуючи йому збереженні сотні гектарів лісу. Дерева на цих гектарах могли оголосити «чагарником», і збудувати на їх місці багатоповерхові будинки.
https://i2.wp.com/kotsubynske.com.ua/wp-content/uploads/2014/09/%D0%BC%D0%B5%D0%B6%D0%B8%D0%B3%D1%8B%D1%80%D1%8F.png
Міський голова не допустив появи у місті такого шкідливого підприємства, як «Деліція». Тим більше, мер категорично виступив проти добудови нових 22(!) цехів цієї фабрики. І мешканці Бучі не будуть дихати до втрати свідомості димом, в складі якого ледь не уся таблиця Менделеєва.Зусиллями мера місто отримало нову лікарню, і тепер не треба в пошуках лікування мандрувати по сусіднім містам. Кваліфікована медична допомога нарешті з’явилася у Бучі.
А ще Анатолій Федорук зібрав навколо себе команду з порядних, чесних та професійних людей. Ось на відео мати Романа Перекопського звинувачує нинішнього секретаря БМР Василя Олексюка та радника мера, екс-депутата Ігоря Бартківа у вбивстві ії сина. Такі люди безперечно допомагають Анатолію Петровичу в керівництві різними сферами міського господарства. Прикладами своєї біографії та поведінки, вони показують як можна чесно жити та дбати на благо суспільства. Діяльність цих людей дійсно варта уваги.Ось відео про пияцтво за кермом, відкликаного виборцями за недовіру екс-депутата Миколи Йощенка.
Тут прес-секретар мера Іван Лисенко зізнається, що був судимий і відбував покарання за кримінальний злочин.

Голова місцевого осередку партії «Блок Петра Порошенка Людмила Войналович вийшла на захист Анатолія Федорука під Печерський суд.
А тут про тиск депутаті Людмили Войналович та Катерини Ципящук на територіальну виборчу комісію:http://thebuchatimes.com
Звичайно, що все написане вище лише жарт та іронія. Гірка іронія. Анатолій Петрович Федорук й не думає вирушувати насущні та злободенні питання міста Буча. Проблеми мешканців меру до лампочки. Підтримувати міського голову я готовий тільки у разі, коли він реально зробив би, те що написано. За 19 років часу у нього було з горою. А зараз міського голову, за результатами його багаторічної діяльності, треба гнати в шию з посади, а не сподіватися, що він «виправиться», і почне працювати для людей.
Автор: СЕРГІЙ ЧЕРЕДНИЧЕНКО.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите свой комментарий!
Пожалуйста, введите ваше имя