Бучанська міськрада провела позачергове засідання депутатів для боротьби з короновірусом

0
656

Бучанська міська рада провела позачергове засідання 75 сесії VII скликання.

Сьогодні, 23 березня 2020 року, депутати Бучанської міської ради зібралися на позачергове засідання 75 сесії VII скликання. Розлядали нагальні питання життєдіяльності громади і ОТГ:

1. Про стан захворюваності на ГРВІ, грип та коронавірусну інфекцію на території Бучанської міської ОТГ. Готовність медичних комунальних закладів до роботи в умовах поширення коронавірусу

2. Про внесення змін до рішення 71 сесії Бучанської міської ради VІI скликання від 19 грудня 2019 року за № 4344-71-VII «Про місцевий бюджет Бучанської міської об’єднаної територіальної громади на 2020 рік».

3. Про передачу субвенції у вигляді міжбюджетного трансферту місту Ірпеню на капітальний ремонт об’єкту комунальної власності спільного користування.

За дані питання проголосували одностайно. Зокрема, йшлося про придбання апаратів штучного дихання, засобів захисту для медиків та дезінфікуючих засобів, проведення ремонту інфекційного відділення Ірпінської міської лікарні в м. Буча в рамках спільного фінансування між двома містами.

Виділення 1 мільйона 100 тисяч з місцевого бюджету на проведення капітального ремонту покрівлі інфекційного відділення;

Виділення 1 мільйона 250 тисяч гривень з місцевого бюджету на придбання апаратів штучної вентиляції легенів;

500 тисяч на проведення надзвичайних заходів в межах Бучанської ОТГ;

386 тисяч на придбання індивідуальних засобів захисту, дезінфікуючих засобів тощо.ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите свой комментарий!
Пожалуйста, введите ваше имя