У храмі Св. Андрія Первозванного з’явилась реклама «бучанської троещини» (ФОТО)

0
2139

Бучанські забудовники почали рекламувати свої новобудови в приміщенні церкви. Такий цинізм обурив жителів міста не на жарт. Люди гнівно висловлюються з цього приводу у мережі Фейсбук, охрестивши проект «бучанською троєщиною».  І що важливо, всіх цікавить одне питання –  мер Бучі Анатолій Федорук в курсі?

Журналісти порталу «The Bucha times» спробували розібратись у ситуації.

Нещодавно в приміщенні найбільшої бучанської церкви (УПЦ (КП) – Храму Св.Андрія Первозванного, що знаходиться як раз неподалік від Бучанської міської ради, були встановлені стенди із макетами-пропозиціями забудови території навколо церкви.

Отже, що пропонує приватний забудовник громаді Бучі? Замість зеленої зони, на яку, до речі, бучанці дуже розраховують, звести багатосекційну житлову «висотку» у формі літери «П» , яка фактично закриє фасад храму. Поки що, забудовник пропонує лише 5 поверхів. Але ж, не виключено, що після погодження містобудівних умов та іншого, замість п’яти звести можуть і десять поверхів.

Бучанці, м’яко кажучи, від такої перспективи «облаштування» території навколо храму перебувають у «шоці». Про це свідчать їхні коментарі у мережі Фейсбук. Люди оцінюють таку рекламу забудови у храмі, як «цинізм» та називають настоятеля церкви «бізнесменом у рясі».

До слова, журналісти «The Bucha times» звернулись до «бучанських церковників» із проханням прокоментувати цю ситуацію. Але відповіді так і не отримали.

Бучанці, в свою чергу, справедливо зазначають, що на місці житлового комплексу навколо церкви має бути зелена зона – парк або сквер. На крайній випадок – будівлі закладів освіти, такі як дитячий садок або школа. Яких, до речі, у місті катастрофічно не вистачає. Як відомо, в Бучі вже давно діти змушені вчитись у дві та навіть три (!) зміни.

А що ж Федорук? Свої піар-дивіденди на будівництві храму мер міста отримав ще у 2013 році. Як відомо, під час освяти приміщення храму Св. Андрія Первозванного Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет нагородив Федорука Орденом святого рівноапостольного князя Володимира Великого ІІІ ступеня.

Цікаво, які дивіденди отримає мер міста від забудовника? Ймовірніше за все, ця реклама «бучанської троєщини» з’явилась у храмі, як раз із «подачі» Федорука. Як відомо, настоятель храму Св. Андрія Первозванного та мер Бучі – куми та сусіди.

Наразі, журналісти «The Bucha times» звернулись з офіційним запитом до прес-служби УПЦ (КП) аби отримати оцінку такої реклами у приміщенні храму від архієпископ Євстратія. Тому, далі буде…

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите свой комментарий!
Пожалуйста, введите ваше имя