Свою неефективну діяльність мер перекриває концертами та розважальними заходами

0
1216

За 20 років володарювання Анатолія Федорука на посаді міського голови у місті Буча зараз є дві одиниці техніки для прибирання снігу. Лише два невеличких тракторця, які, напевне, вдома меру чистять сніг, бо у місті їх ніхто не бачив. Це значить, що на бучанців знову чекає зима з непочищеними від снігу дорогами, і не посипаними сольово-піщаною сумішшю.

На прикладі м. Ірпінь маємо наступну інформацію: за понад три роки для ірпінських комунальних підприємств придбано більше 40 одиниць нової сучасної техніки.

Довідка про оновлення кількості комунальної техніки м. Ірпінь:

За три з половиною роки для ірпінських комунальних підприємств придбано більше 40 одиниць нової сучасної техніки!

На початку вересня цього року УЖКГ «Ірпінь» отримало газель для аварійно-ремонтної бригади, а інспектори КП «Контроль благоустрою міста» відтепер патрулюватимуть вулиці на новому Фіаті. Для комунально-виробничого підприємства громадського харчування придбали два спеціальні автомобілі, обладнані термоконтейнерами. Ними розвозять продукти та гарячі обіди в ті навчальні заклади регіону, де немає власних харчоблоків.

Вперше за багато років рятувальники Приірпіння отримали автомобіль, придбаний за кошти міського бюджету Ірпеня — новий Renault Duster 4Х4. Крім автомобіля, цього року місто придбало та передало рятувальникам 50 нових пожежних рукавів. Минулого року – намет для пункту обігріву та ще 20 рукавів.

Новопридбана комунальна техніка м. Ірпінь
Новопридбана комунальна техніка м. Ірпінь

Працівники УЖКГ «Ірпінь» отримали новий сміттєвоз. Це вже друга сучасна машина для збору побутових відходів, придбана за кошти міського бюджету. Її вартість 2 млн 367 тис. гривень. Раніше був придбаний сміттєвоз задньої загрузки, зараз – бокової. МАЗ задньої загрузки, окрім функції збору відходів, обладнаний відвалом для прибирання снігу. На нього витратили 3 млн. 890 тис.

Новопридбана комунальна техніка м. Ірпінь

4 легкових «Сітроєна» придбано для медиків. Один із них обслуговуватиме невідкладну допомогу, а три – призначені міським амбулаторіям для оперативного виїзду сімейних лікарів на виклики. 2 «Рено Докер», обладнаних GPS-навігаторами, отримала Муніципальна варта. Один із них – для щоденного патрулювання, інший – технічний, для виїздів на випадки надзвичайних ситуацій (оснащений генератором, потужним проектором, вогнегасником, драбиною, болгаркою та іншими технічними засобами). Також для інспекторів Муніципальної варти закуплено шість нових велосипедів для патрулювання.

Новопридбана комунальна техніка м. Ірпінь

Новий «Фіат» зменшив навантаження на стару «Волгу» управління праці і соціального захисту населення. А ще один «Фіат» став першим спецавтомобілем КП «Служба захисту та лікування тварин» (він обладнаний вентиляційною системою для транспортування тварин, спеціальним боксом та всім необхідним для гуманного відлову тварин – сачком, шприцеметом, петлею для відлову, спеціальним рукавом та захисним костюмом).

Майже на 6 млн грн. подарунків отримали працівники «Ірпіньводоканалу» з нагоди свого професійного свята. Найбільші з них – екскаватор, автомобіль для аварійної водопровідної бригади і автомобіль-асенізатор. Ще підприємство отримало дві сучасні установки, які не часто зустрінеш у комунальних господарствах, – телеінспекцію для огляду труб і апарат для зварювання труб. Подарунки оплатили з міського бюджету. Загалом же за 3 роки за рахунок міського бюджету і власних ресурсів «Ірпіньводоканал» придбав 15 одиниць нової техніки, яка допомагає покращувати умови праці на підприємстві і якість обслуговування споживачів.

Новопридбана комунальна техніка м. Ірпінь

Так само можемо спитати себе, чому у сусідньому місті Ірпінь працюють фонтан і бювет, а у Бучі – ні? Усі ці питання  дозволяють наочно спостерігати ефективність діяльності керівників міст, що межують.

За минулі роки бучанці могли пересвідчитися, що під час настання холодів і сковування доріг та вулиць ожеледдю вони не прибираються. Але ми вже знаємо, що цього року можемо очікувати на концерти, розважальні заходи замість посипання доріг та прочищення їх від снігу та льоду, які виливаються у биті машини, травми та витрачений на затори час.

Повідомлення про очікуваний сніг та ожеледь міськрада опублікувала за тиждень а потім за кілька днів до 14 листопада —  дня, коли сніг і ожеледь спричинили транспортний колапс у Бучі. Жодну дорогу і вулицю у місті не прочистили. Скрізь по шаленій ожеледі люди били машини, потрапляли в ДТП, або витрачали свій час на затори.

Видання The Bucha Times опублікувало статтю з відеофактами ДТП, ковзанок по дорогах та корків, після чого люди Федорука почали відбілювати його.

Обурення громади ОТГ викликав коментар особи зі Здвижівки, який опублікував пост подяки меру Бучі за те, він прислав до села машину для прибирання вулиць.

Це у той час, коли у Бучі був майже паралізований рух через льодову ковзанку на вулицях.  На нашу думку – це примітивна спроба відбілити бездіяльність та неефективність міського голови через  підконтрольні йому медіа, адже те, що поширює його прес-служба – не відповідає дійсності. А в реалі картина у місті кардинально інша. Нагадаємо, що така ж ситуація з настанням холодів спостерігається щороку. Про це ми вже писали у минулі роки. Тоді Буча також була скована сніговим колапсом.

Нагадаємо, що у 2008 р. депутати міськради виділили на ЖЕК, який очолює дядько мера – Кравчук Володимир,  50 соток землі для побудови ангару для комунальників. У першу чергу там повинні були розміщуватися прибиральна техніка та суміші для посипання вулиць. Але до сьогодні таких приміщень немає, бо виділену ділянку ЖЕК передав забудовнику – дядьку мера Яцюку, який збудував там 9-поверховий будинок. Відтак – суміші постійно мерзнуть, і комунальники не мають змоги посипати вулиці своєчасно – лише коли вони розмерзнуться – тобто тоді, коли це вже не потрібно, і коли сніг та лід тануть самостійно.

Окрім цього зауважимо, що коли громада обрала міського голову Бучі у 2015 р., з того часу жодна нагальна проблема у місті не вирішена:

1.Проблема шкіл та садочків, які працюють у дві-три зміни, в садочки влаштувати дитину неможливо;
2. Не збудовано обіцяну поліклініку. Приміщення, у якому планували поліклініку по вулиці Островського, Федорук віддав під забудову 9-поверхівкою, а згодом її переробили на 16-поверхівку. А перший поверх будівлі, у якій мали розмістити поліклініку, мер віддав під розважальний центр;

  1. Безпека. Досі не вирішене питання діяльності поліції у м. Буча. Адже чисельність громади зростає, а у місті обласного значення немає свого управління поліції;
  2. якість питної води. Усі бучанці щодня відчувають на собі яку воду подають їм через водопостачання. Не створено у місті обласного значення власного водоканалу.

Також зауважимо про постійні відключення еклектроенергії по усіх мікрорайонах міста. По багатьох вулицях світла немає тижнями, і мера не особливо цікавить як людям обходитися у знеструмлених через нього будинках.

Така ситуація склалася у місті Буча через корупційну дільність Федорука на посаді міського голови, який дозволяє самовільно діяти забудовникам без погодження з відповідними службами водо-енерго-постачання. Через неузгодженість із ними щодня горять або виходять із ладу трансформатори, — вони виходять із ладу через шалене перевантаження мережі.

Такі ж постійні аварії щодня відчувають на собі бучанці і з каналізацією та водопостачанням — колектори не витримують перевантаженості, і виходять з ладу. Так само жителі міста постійно скаржаться на проблему зі сміттям, яке не вивозиться, і збирається у великі звалища посеред вулиць.

Усі ці проблеми не вирішені і постійно накопичуються, як сніговий ком, бо мер став неефективним, і уся його діяльність за ці роки зводилася лише до пограбування громади Бучі для подальшого стрибка у Верховну Раду. Оскільки за минулі роки йому це не вдалося, ми бачимо наслідки його неефективного управління на міському господарстві. А щоб справити враження на населення у імітації діяльності, він відволікає їх увагу концертами та розважальними заходами, щоб дотягнути до виборів 2020 р.

Чи потрібен нашому місту такий неефективний «господарник»? Може краще громаді скористатися  своїм законним правом та відкликати такого мера? Міського голову, який украв у громади ліс, віддав під забудову територію церкви, який украв у громади поліклініку, збудувавши замість неї 16-ти поверхівку.

Сергій Овруцький

 

 

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите свой комментарий!
Пожалуйста, введите ваше имя